Бриніло театральне свято

У цьому році Міжнародний день театру для шевченківців був позначений надзвичайно приємною подією – артистка драми нашого театру, провідний майстер сцени Любов Колесникова, згідно з Указом Президента України, була удостоєна почесного звання «Заслуженої артистки України». Протягом дня радісна новина облетіла весь театр і стала приводом для теплого привітання шановної Любові Степанівни на початку концертної програми на головній сцені області керівництвом театру, колегами, усім загалом чернігівських театралів, що прийшли на святковий концерт.

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко з гордістю розповів про здобутки колективу за минулий рік, а художній керівник Андрій Бакіров звернувся до шановної чернігівської публіки зі словами вдячності за прихильність, підтримку і відданість нашому театрові.

Піднесений святковий настрій линув зі сцени у заповнену глядацьку залу від кожного виступу артистів – від костюмованого вернісажу мізансцен з різних вистав, що оберталися на сценічному колі, презентуючи глядачам діючий репертуар театру; від вокальних виступів Владислава Лещенка, Світлани Бойко, Діни Лобур, Євгенії Василенко, Ольги Коновал, Оксани Гребенюк, Світлани Філін, Едуарда Брагіди, Альберта Лукашова; від промовистих, захоплюючих хореографічних композицій артистів балету Віталіни Брагіди, Тетяни Вербило, Володимира Кирильченка, Бориса і Дмитра Лойченків, Сергія Никонюка, Анастасії Сальнікової, Антоніни Сидоренко. Райдужну атмосферу свята наповнювало звучання оригінальних музичних творів у високомайстерному виконанні оркестру театру під орудою головного диригента Олексія Рощака, який цього разу виступав у перуці і костюмі придворного маестро музики позаминулого століття. Особливо тепло підтримали глядачі виконавців сольних партій: Костянтина Примаченка (саксофон), Юрія Ярошевича (скрипка) та Юрія Тарасова (кларнет). А показ на величезному екрані галереї фотопортретів шевченківців минулих років глибоко зворушив присутніх у залі, які стоячи вшановували пам’ять майстрів мистецтва, що присвятили своє життя театру. Натхненною посвятою Її Величності Сцені прозвучав дует Володимира і Світлани Сураїв, а тріо залюблених у театр чоловіків виконали гімн «О, Мельпомено!»

Вельми потішили глядацьку аудиторію концертні номери класичного «театрального капусника», зокрема, виступ чоловічої команди з художнього плавання, замальовки «Глядачі» і «Комуналка», сценка «Прибиральниці» у виконанні молодого покоління шевченківців (артисти Євген Бондар, Світлана Бойко, Євгенія Василенко, Анна Владович, Ганна Колеснікова, Микола Лемешко, Сергій Лефор, Дмитро Літашов, Олександр Манастирський, Микола Мусатов, Павло Пугачов, Сергій Пунтус, Катерина Ткачук, Ольга Ярошенко).

Чудовим подарунком до Дня театру стали яскраві композиції дитячих танцювальних колективів, давніх друзів нашого театру, ансамблю «Апельсин» та зразкового танцювального колективу «Каблучок», а також блискучий виступ Романа Орловського, соліста групи «Конфетті».

Пожвавлення в залі та неабияке зацікавлення викликала театральна вікторина, яку провів молодий режисер нашого театру Артемій Аніщенко, запросивши на сцену чотирьох глядачів та влаштувавши конкурс на знання творчого життя театру, за що вони отримали в нагороду VIP-картки на відвідування вистав Чернігівського театру в цьому театральному сезоні.

А піднесений святковий настрій у залі створювали чарівні, жартівливі і винахідливі ведучі концертної програми – в образі середньовічних придворних – народний артист України Валентин Судак і заслужена артистка України Наталія Максименко, які на початку концерту розповіли про походження традиції відзначення Міжнародного дня театру та цікаво й з гумором оголошували номери святкової концертної програми.

На завершення святкової програми, коли вся трупа зібралась на сцені, художній керівник Андрій Бакіров і генеральний директор Сергій Мойсієнко привітали учасників концерту та глядачів з Міжнародним днем театру й побажали нових взаємозбагачуючих зустрічей талановитих майстрів сцени та вдячних глядачів у нашому прекрасному храмі мистецтва.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація