На театральні зустрічі до сусідів

Цього року наші білоруські колеги – Гомельський обласний драматичний театр проводили свій традиційний вже ХІІІ-й Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі» з 16 по 19 травня. Чернігівський облмуздрамтеатр, який свого часу стояв біля витоків і був одним із фундаторів цього масштабного мистецького проекту, упродовж багатьох років є постійним учасником «Слов’янських театральних зустрічей» у Гомелі. От і цього року чернігівські шевченківці отримали запрошення взяти участь у фестивалі і представили гомельським театралам виставу «Комедія про нещасливого селянина, його жінку Мелашку, єврея Давида і чорта, який втратив сенс існування» за мотивами п’єси білоруського драматурга Володимира Рудова, яка відбулася 16 травня 2017 р.

Весела, часом іронічна комедійна вистава «Комедія про… сенс існування» у постановці режисера Тетяни Шумейко викликала неабиякий інтерес та схвальні відгуки глядачів, гідно презентувала нашим білоруським сусідам творчі здобутки колективу нашого театру.

Успішний виступ Чернігівського театру на «Слов’янських театральних зустрічах» у Гомелі був відзначений Дипломом ХІІІ-го Міжнародного фестивалю театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі», а натхнення гра яскравого акторського ансамблю надовго запам’ятається білоруським любителям театрального мистецтва.

Вітаючи наших акторів з успішним виступом на фестивалі у Гомелі, побажаємо їм нових творчих здобутків і перемог на фестивальних заходах найвищого рівня, завоювання своїми яскравими, неординарними виступами прихильності нових і нових глядацьких аудиторій.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація