На театральні зустрічі до сусідів

Цього року наші білоруські колеги – Гомельський обласний драматичний театр проводили свій традиційний вже ХІІІ-й Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі» з 16 по 19 травня. Чернігівський облмуздрамтеатр, який свого часу стояв біля витоків і був одним із фундаторів цього масштабного мистецького проекту, упродовж багатьох років є постійним учасником «Слов’янських театральних зустрічей» у Гомелі. От і цього року чернігівські шевченківці отримали запрошення взяти участь у фестивалі і представили гомельським театралам виставу «Комедія про нещасливого селянина, його жінку Мелашку, єврея Давида і чорта, який втратив сенс існування» за мотивами п’єси білоруського драматурга Володимира Рудова, яка відбулася 16 травня 2017 р.

Весела, часом іронічна комедійна вистава «Комедія про… сенс існування» у постановці режисера Тетяни Шумейко викликала неабиякий інтерес та схвальні відгуки глядачів, гідно презентувала нашим білоруським сусідам творчі здобутки колективу нашого театру.

Успішний виступ Чернігівського театру на «Слов’янських театральних зустрічах» у Гомелі був відзначений Дипломом ХІІІ-го Міжнародного фестивалю театрального мистецтва «Слов’янські театральні зустрічі», а натхнення гра яскравого акторського ансамблю надовго запам’ятається білоруським любителям театрального мистецтва.

Вітаючи наших акторів з успішним виступом на фестивалі у Гомелі, побажаємо їм нових творчих здобутків і перемог на фестивальних заходах найвищого рівня, завоювання своїми яскравими, неординарними виступами прихильності нових і нових глядацьких аудиторій.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація