«Невчасно». Режисерський дебют на чернігівській сцені

Наступною прем’єрою 93-го театрального сезону в Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка стане дебютна постановка на чернігівській сцені молодого режисера Анастасії Кузик, яка наразі, працюючи в нашому театрі актрисою, продовжує навчання на режисерському відділенні Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого.

Полем для реалізації своїх творчих задумів мистецький тандем – режисер-постановник Анастасія Кузик та художник-сценограф Максим Лапко обрали п’єсу «Невчасно» сучасної української письменниці Лани Ра (творчий псевдонім Світлани Конощук), лауреата багатьох літературних премій, автора низки драматургічних творів та кіносценаріїв.

Дипломна робота випускниці навчального мистецького закладу Анастасії Кузик над виставою «Невчасно» відкриває широкий простір для творчих пошуків щодо застосування новітніх засобів театрального мистецтва, виразності сценічного мислення, зрозумілого і цікавого сучасному глядачеві. В експериментальному просторі «Білої сцени», який надзвичайно скорочує відстань від глядача до сценічного дійства, звучатимуть монологи-роздуми головного героя, відбуватиметься його прозріння за прозрінням під пильним наглядом Янгола-охоронця, мандрів у минуле життя…

Вистава «Невчасно» – це інтригуюча життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість. Сподіваємось, що нова творча робота режисера і акторів нашого театру віднайде дорогу до сердець глядачів, спонукатиме їх замислюватися над життєво важливими питаннями, залишатиме в душі глибокий слід від справжніх емоційних переживань і бажання знову й знову приходити на зустріч з дивним світом театрального мистецтва.

Отже, запрошуємо на прем’єрний показ вистави «Невчасно» Лани Ра, що відбудеться у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка («Біла сцена») 27 листопада цього року о 18.30 год.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація