Якщо переглянути один за одним пазли театральної афіші від п’ятниці до понеділка, то складеться досить розмаїта картина з різножанрових творчих робіт режисерського складу театру. 21 квітня чернігівці були запрошені на перегляд цікавої сучасної історії «Невчасно» за твором Лани Ра у постановці режисерки Анастасії Кузик. На жаль, через півгодини після початку вистави пролунав сигнал повітряної тривоги, тож глядачі мусили перейти до укриття, і лише після її скасування повернулися до театральної зали і додивилися продовження цієї комічної історії у виконанні експансивного чоловічого дуету акторів театру.
Суботнього вечора шанувальникам театрального мистецтва було запропоновано запальний український фарс «Приборкання норовливого», який поставив заслужений артист України Андрій Бакіров за п’єсою Ярослава Стельмаха. Неймовірна історія кохання, заплутаний сюжет, гарячі пристрасті, колоритні персонажі, чарівні українські мелодії з перших хвилин сценічного дійства цілковито захопили глядачів, які після завершення вистави дружними аплодисментами дякували за подарований гарний, веселий настрій.
23 квітня на юних театралів чекала чудова недільна казка «Подорож до країни Мрій, або Велосипед з червоними колесами» за твором Рут Парк, сценічне втілення якої здійснила режисерка Анастасія Кузик разом з талановитим акторським ансамблем шевченківців. Бурхливі дитячі емоції, радісні усмішки та гучні оплески наприкінці вистави були найкращою нагородою для виконавців. А недільного вечора в експериментальному просторі «малої сцени» двоє високопрофесійних майстрів сцени розповідали глядачам романтично-потайну історію кохання «Загадкові варіяції», створену режисером Денисом Федєшовим за п’єсою Еріка-Еммануеля Шмітта. З чоловічих розповідей про дивовижну жінку, схожу на музику, що змушує мріяти, для глядачів відкривалися два протилежні погляди на любов і зраду, взаємне кохання і здатність спілкуватися через мрії. Прониклива гра акторів справила глибоке враження на присутніх та викликала щирі аплодисменти захопленої глядацької аудиторії.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави: “Приборкання норовливого”