...

Любов Колесникова

Заслужена артистка України

В театрі працює з 1978 року.  Лауреат премії Національної спілки театральних діячів України імені Марії Заньковецької (2010 рік).

На чернігівській сцені у минулі роки грала такі ролі, як Юнона – «Енеїда» І. Котляревського, Анна – «101-й кілометр» О. Галіна, Шанель – «Вісім люблячих жінок» Р. Тома, Одарка – «Фараони» О. Коломійця, Коробочка – «Мертві душі» М. Булгакова за поемою М. Гоголя.

У 2010 р. була удостоєна мистецької премії імені Марії Заньковецької Національної Спілки театральних діячів України.

 

РЕПЕРТУАРНИЙ ЛИСТ

Оленка – «Голубі олені» О.Коломійця

Любка Шевцова – «Молода гвардія» за О.Фадєєвим

Харитина – «Наймичка» І.Тобілевича

Варка – «Безталанна» І. Тобілевича

Катря і Ганна – «Мати-наймичка» І.Тогобочного (за Т.Шевченком)

Дарина – «Дай серцю волю, заведе в неволю» М.Старицького

Наталя – «Лимерівна» І.Тобілевича

Валька – «Іркутська історія» О.Арбузова

Настка – «Дністрові кручі» О.Корнійчука

Катерина – «Катерина» за мотивами поеми Т.Шевченка

Уляна – «Полум’яні літа» за О.Довженком

Марина – «Восьмий гріх» Л.Сергєєвої

Степанида – «Не судилось» М.Старицького

Аннушка – «Не судилось» М.Старицького

Явдоха – «Суєта» І.Тобілевича

Даша – «Святий і грішний» М.Варфоломеєва

Анна – «101-й кілометр» О.Галіна

Корнєєва – «Ми прийшли» О.Єрнєва

Інна – «Східна трибуна» О.Галіна

Інна – «Мурлін Мурло» М.Коляди

Юнона – «Енеїда» І.Котляревського

Гордиля – «Циганка Аза» М.Старицького

Кума Секлити Лимерихи «За двома зайцями» М.Старицького

Беліса – «Хитромудра закохана» Лопе де Веги

Василиса – «Живи і пам’ятай» В.Распутіна

Флоренче – «Людина і джентльмен» Е.деФіліппо

Зелда – «О’кей, Мойшо!» Шолом-Алейхема

Молявчиха – «Чернігівка» за О.Костомаровим

Палажка – «Паливода» І.Карпенка-Карого

Одарка – «Фараони» О.Коломійця

Комариха – «Весілля в Малинівці» О.Рябова

Емма Едуардівна – «Яма» («Женя») за О.Купріним

Фенна Степанівна – «Шельменко-денщик» за Г.Квіткою-Основ’яненком

Василина – «Виходили бабки заміж» Ф.Булякова

Тетяна – «Рожеве павутиння» Я.Мамонтова

Терпелиха – «Наталка Полтавка» І.Котляревського

Шанель – «Вісім люблячих жінок» Р.Тома

Палажка – «Жіночі пристрасті» за І.Нечуєм-Левицьким

Коробочка – «Мертві душі» М.Булгакова (за М. Гоголем)

Морська відьма – «Сестра моя русалонька» Л.Розумовської

Зіна – «Коли відкриєш очі…» М.Коляди

Бригадирка – «Кумир душі моєї» (за п’єсою Д.Фонвізіна)

Васюта – «Двадцять хвилин з янголом» О.Вампілова

Секлита Лимериха – «За двома зайцями» за М.Старицьким

Орина Галчиха – «Без вини винуваті» О.Островського

Секлета Семенівна – «Страсті за Гускою» М.Куліша

Отаманша – «Снігова королева» Є.Шварца за казкою Г.-К.Андерсена

Бабуся – «Червона шапочка» Є.Шварца

Мавра – «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською

Баба пліткарка – «Миргород» за М.Гоголем

Баба Палажка – «Кайдашева сім’я» за І.Нечуєм-Левицьким

Аграфена Семенівна – «Шельменко-денщик» за Г.Квіткою-Основ’яненком

Жінка – «Дуже старий сеньйор з великими крилами» А.Курейчика

Місіс Сомс, Місіс Фостер – «Наше містечко» Т.Уайлдера

Мамуля – «Каліка з острова Інішмаан» М.МакДонаха

Секлета Семенівна – «Страсті за Гускою» М.Куліша

Баба з фіолетовим носом – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем

Баба Сонька – «Вій. Докудрама» Н.Ворожбит за мотивами М.Гоголя

Ролі в діючому репертуарі

Мати Лукашева - «ЛІСОВА ПІСНЯ»
Стара баба Сонька - «ВІЙ. ДОКУДРАМА»
Баба з фіолетовим носом - «НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ»
Місіс Сомс - «НАШЕ МІСТЕЧКО»
Місіс Фостер - «НАШЕ МІСТЕЧКО»
Бригадирка, його дружина - «КУМИР ДУШІ МОЄЇ…»
Секлита Лимериха - «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ»
Баба Палажка - «КАЙДАШЕВА СІМ'Я»
Гордиля - «ЦИГАНКА АЗА»
Придбати квиток

Авторизація