Від свята до свята

Напередодні відзначення Дня захисників і захисниць України творчий склад Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка підготував театралізовану патріотичну програму «Разом до Перемоги!», представлення якої було анонсовано на 12 жовтня цього року. На жаль, через оголошення повітряних тривог проведення цього мистецького заходу двічі переносилось, і віддані шанувальники творчості шевченківців змогли потрапити на концерт лише 08 листопада, тобто у переддень відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, а також Дня української писемності та мови.

У програму концерту увійшли поетичні й пісенні твори патріотичного спрямування, музичні та хореографічні композиції у виконанні артистів драми, балету і оркестру театру. Концертна програма розпочалася театралізованим дійством, в ході якого артисти читали уривки з біографічними спогадами, пов’язаними з першими місяцями воєнних дій в Україні.

Проникливо й чуттєво виконували вокальні номери засл.артист України Едуард Брагіда, солісти Станіслав Аракільян, Владислав Лещенко, Альберт Лукашов, Катерина Велика. Гарячий відгук глядацької аудиторії викликали виступи чоловічого хору («Марш Нової армії»), концертні номери у виконанні гуртових вокально-танцювальних ансамблів (артистки Оксана Ленчевська, Ірина Лозовська, Ксенія Макієвська, Наталія Рибенок та інші).

Хвилююче прозвучали поетичні рядки, що відтворюють тяжке воєнне сьогодення, прочитані артисткою Катериною Ткачук. Виразно урізноманітнили концертну програму тематичні хореографічні композиції балетної групи театру (артисти Віталіна Брагіда, Вадим Кирильченко, Дмитро Лойченко, Анастасія Сальникова, Антоніна Сидоренко): «Ти дочекайся мене», «Без тебе», «Буде тобі, враже», «Поки молоді».

Завершальним акордом цього патріотичного сценічного дійства стало піднесене виконання усім акторським складом театру пісенно-хореографічної композиції «Українська лють» у супроводі театрального оркестру під орудою засл.артиста України Олексія Рощака.

Користуючись нагодою щиросердно вітаємо усю громаду Чернігівщини з Днем захисників і захисниць України, що відзначали у жовтні, та Всеукраїнським днем працівників культури, що відзначаємо 09 листопада, і зичимо стійкості, мужності, міцності бойового духу, непохитної віри у перемогу українського народу.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація