Життєві комедійні історії

Якщо вам потрібно отримати гарний бадьорий настрій, варто завітати до театру на перегляд комедійної вистави, а потім поділитися враженнями з рідними і друзями. Саме так вчинили численні чернігівці, що вирішили провести вечір четверга разом з героями однієї з найяскравіших комедій вітчизняної класичної драматургії «За двома зайцями» Михайла Старицького.

У трактовці шевченківців ця курйозна історія про авантюрного цирульника, що прагне розв’язати свої фінансові проблеми шляхом вигідного шлюбу з багатою нареченою, перетворюється на захопливу музичну виставу. Талановитий акторський ансамбль, цікаве музичне оформлення, танці і пісні з рольовими ознаками дійових осіб, виконані артистами у супроводі оркестру, який є активним учасником спектаклю – все це створювало веселий піднесений настій глядачів, котрі бурхливими оваціями гаряче дякували артистам за отримане задоволення від яскравого сценічного дійства.

​А на п’ятничний вечір було анонсовано показ ще однієї фантастичної історії, що трапилась у житті сучасного молодого скульптора, який організовував «грандіозну вечірку» для презентації своїх робіт відомому мільйонеру, а вийшла насправді «Темна історія» з непередбачуваними наслідками. На превеликий жаль, через півгодини після початку спектаклю пролунав сигнал повітряної тривоги, у зв’язку з чим мусили припинити показ вистави, а згодом і перенести її на іншій термін. Шановним глядачам було запропоновано відвідати театр за придбаними квитками в інший, зручний для них день.

​Керівництво театру перепрошує за незручності, пов’язані з форс-мажорними обставинами, та дякує за розуміння труднощів організації творчої діяльності культурно-мистецького закладу у воєнні часи.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація