17-24 жовтня відбудеться ХХVІ Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» #SlovFest

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка вітає усіх шанувальників сценічного мистецтва з видатною подією в культурно-мистецькому житті Чернігівщини – проведенням традиційного ХХVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» #SlovFest.

Організація в Чернігові Міжнародних фестивалів «Слов’янські театральні зустрічі» є однією з важливих сторінок діяльності театру. Проведення на базі Чернігівського театру фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» було започатковано у 1990 р. за ініціативи тодішнього директора театру, заслуженого працівника культури України Олени Латиш. Співзасновниками цього фестивалю були директори Гомельського обласного драматичного театру (Республіка Білорусь) і Брянського театру драми імені О.К. Толстого (Російська Федерація), які згодом заснували у своїх містах театральні фестивалі з такою ж самою назвою. У 2001 р. фестиваль отримав статус Міжнародного, і до участі в ньому долучилися театральні колективи з усієї України, Білорусі, Польщі, Росії, слов’яномовні прибалтійські театри.

Участь у цьогорічному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» візьмуть 10 театральних колективів з України, Білорусі, Польщі: три Київських – Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки та Національний академічний театр оперети, драмтеатри з Ніжина, Полтави і Харкова; наші білоруські колеги з Гомеля та польські майстри театрального мистецтва з Варшави. У програмі фестивалю представлені спектаклі, поставлені за відомими творами літературної класики в осучасненому режисерському прочитанні, й вистави нинішніх драматургів, що відображують різноманітні грані нашого сьогодення.

Відкриватиметься фестиваль виставою Закарпатського обласного угорського драматичного театру імені Д.Ійєша з м.Берегово «RН +» за творами В.Пелевіна, Дж.Орвелла, Р.Баха, яка виконуватиметься угорською мовою. У цьому році вистава «RH +» була успішно презентована на Першому Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА», де згідно з висновками експертного журі була названа серед переможців у номінації «За найкращу драматичну виставу». Закриватиме фестивальну програму прем’єрний спектакль цього сезону господарів фестивалю – комедія «Скапен» за Мольєром у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Запрошуємо якнайширше коло глядачів відвідати вистави фестивальної програми і щиро бажаємо усім шанувальникам театрального мистецтва змістовного дозвілля й цікавих зустрічей з учасниками ХХVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі»–2018.

Наразі творчий колектив Чернігівського театру натхненно готується до початку й успішного проведення 93-го театрального сезону!

Контакти відділу з реклами та комерційної роботи театру: (0462) 675-280

#Чернігів #Чернигов #театр #драмтеатр #Chernihiv #ChernihivTheatre #theatre #афіша #театрШевченка #анонс #репертуар #meamp #CheDram #фестиваль #slovfest #93сезон

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація