17-24 жовтня відбудеться ХХVІ Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» #SlovFest

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка вітає усіх шанувальників сценічного мистецтва з видатною подією в культурно-мистецькому житті Чернігівщини – проведенням традиційного ХХVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» #SlovFest.

Організація в Чернігові Міжнародних фестивалів «Слов’янські театральні зустрічі» є однією з важливих сторінок діяльності театру. Проведення на базі Чернігівського театру фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» було започатковано у 1990 р. за ініціативи тодішнього директора театру, заслуженого працівника культури України Олени Латиш. Співзасновниками цього фестивалю були директори Гомельського обласного драматичного театру (Республіка Білорусь) і Брянського театру драми імені О.К. Толстого (Російська Федерація), які згодом заснували у своїх містах театральні фестивалі з такою ж самою назвою. У 2001 р. фестиваль отримав статус Міжнародного, і до участі в ньому долучилися театральні колективи з усієї України, Білорусі, Польщі, Росії, слов’яномовні прибалтійські театри.

Участь у цьогорічному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» візьмуть 10 театральних колективів з України, Білорусі, Польщі: три Київських – Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки та Національний академічний театр оперети, драмтеатри з Ніжина, Полтави і Харкова; наші білоруські колеги з Гомеля та польські майстри театрального мистецтва з Варшави. У програмі фестивалю представлені спектаклі, поставлені за відомими творами літературної класики в осучасненому режисерському прочитанні, й вистави нинішніх драматургів, що відображують різноманітні грані нашого сьогодення.

Відкриватиметься фестиваль виставою Закарпатського обласного угорського драматичного театру імені Д.Ійєша з м.Берегово «RН +» за творами В.Пелевіна, Дж.Орвелла, Р.Баха, яка виконуватиметься угорською мовою. У цьому році вистава «RH +» була успішно презентована на Першому Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА», де згідно з висновками експертного журі була названа серед переможців у номінації «За найкращу драматичну виставу». Закриватиме фестивальну програму прем’єрний спектакль цього сезону господарів фестивалю – комедія «Скапен» за Мольєром у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Запрошуємо якнайширше коло глядачів відвідати вистави фестивальної програми і щиро бажаємо усім шанувальникам театрального мистецтва змістовного дозвілля й цікавих зустрічей з учасниками ХХVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі»–2018.

Наразі творчий колектив Чернігівського театру натхненно готується до початку й успішного проведення 93-го театрального сезону!

Контакти відділу з реклами та комерційної роботи театру: (0462) 675-280

#Чернігів #Чернигов #театр #драмтеатр #Chernihiv #ChernihivTheatre #theatre #афіша #театрШевченка #анонс #репертуар #meamp #CheDram #фестиваль #slovfest #93сезон

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація