Аби свічка не згасала (День третій)

Одна за одною згасають на сцені запалені свічки, і люди, позбавлені світла, здаються неспроможними протистояти підступним силам темряви. Так починається вистава «Свіччине весілля», яку творчий колектив Херсонського облмуздрамтеатру привіз на цьогорічний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі».

Поставлений восени 2013 року молодим режисером Владою Бєлозоренко, спектакль «Свіччине весілля» за п’єсою класика української драматургії Івана Кочерги робить напрочуд співзвучними події, що мали місце в нашій історії декілька віків тому, й історичні події сучасності, які відбувалися на київському Майдані вже в ХХІ столітті.

І коли наприкінці вистави доведений до краю люд постав на боротьбу за право на світло, за краще життя, кожна людина з усієї глядацької громади в залі відчула, що не марними були жертви, які полягли у цій боротьбі і багато століть тому, і в наші дні, аби палав невгасимий вогонь свободи у серці народу.

Вручаючи Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» генеральному директору – художньому керівнику Херсонського театру Олександру Книзі, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко подякував виконавцям за натхненне втілення сценічних образів і, особливо, за високопатріотичну громадянську позицію творчого колективу, яка знайшла гарячий відгук у чернігівського глядача.

Вітаємо херсонських артистів з успішним виступом на нашому фестивалі і бажаємо аби упродовж багатьох років на театральній сцені не згасала свічка творчого пошуку і відданого служіння своєму народові!

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація