«МАУГЛІ»

Існує безліч незвичайних переказів про життя джунглів, але немає більш дивовижної історії, ніж історія про хлопчика на ім’я Мауглі. Це захоплююча розповідь про життя людського дитинчати, що виросло у серед вовків і стало членом вовчої зграї. Його вчителями були добрий і мудрий ведмідь Балу та спритна й відважна пантера Багіра.
Наша казка для дітей і дорослих – про теперішній світ, про благородство душі і вірність друзям, яка допомагає вистояти у важких випробуваннях і стати Людиною з великої літери.
Приходьте усією родиною на зустріч з улюбленими героями, які поведуть вас у світ індійських джунглів, сповнений пригод, таємниць та несподіванок.

У виставі задіяні:
арт. Станіслав Аракільян, арт. Микола Бичук, арт. Євген Бондар, арт. Павло Дубовий, арт. Марія Кравченко, арт. Микола Лемешко, арт. Сергій Лефор, арт. Оксана Лінчевська, арт. Дмитро Літашов, арт. Діана Лозовська, арт. Ірина Лозовська, арт. Олександр Манастирський, арт. Наталія Пунтус, арт. Сергій Пунтус, арт. Світлана Федєшова, арт. Катерина Ткачук, арт. Олексій Трішкін, арт. Ганна Ярова.
Вовки та мавпи – артисти балету і драми.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Постановча группа

Режисер-постановник - Анастасія Кузик
Художник-постановник - Максим Лапко
Художник по костюмах - Світлана Симонович
Композитор - Геннадій Коваль
Вірші - Дмитро Мельничук
Пластичне рішення - Тетяна Чичук
Сценічний бій - Євген Бондар
Показати більше...

Актори та персонажі

-

Фотогалерея

Відео

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація