«Моя сім’я у моїй валізі» (Україна) | #CheVidlunnya

Фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння-3»

«Моя сім’я у моїй валізі» за п’єсою Наріне Григорян і Сари Налбандян
Актриса – засл.арт.Вірменії НАРІНЕ ГРИГОРЯН
Вірменія, Єреван (у співробітництві зі Швейцарією)

Усі ми родом з дитинства. Часом ціле життя може вміститися в одній валізі. Ця вистава розповідає про реальній епізод з дитинства актриси.
Під час карабаської війни сім’я отримує можливість врятувати когось із дітей. Але тільки одну дитину. Вибір падає на маленьку Нарінку. І поки дідусь метушиться, намагаючись посадити дівчинку у гелікоптер, що відправиться до Вірменії, вона залишається у машині сама, наодинці зі своїми думками, мріями, побоюваннями… Минуле її розважає, майбутнє тривожить, сьогодення постає як жорстока, але цікава казка. А герой цієї казки – тато, який знаходиться в полоні… Надзвичайно щиру часу розмову веде актриса – розмову від імені всіх дітей війни, які рано подорослішали. Ця розмова – про головне: про любов, біль і надію.
Вистава виконується російською мовою.

#chevidlunnya 11-15 чеврня цього року на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка проводитиметься Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння-3».
Замовити квитки можна за телефоном: (0462)675-280, 931-821, 77-44-80.

Промо-відео фестивалю: https://youtu.be/x47kUd9VQQQ

Детальніше: https://teatr.cn.ua/11-chervnya-startuye-mizhnarodnyj-teatralnyj-festyval-monovystav-chernigivske-vidlunnya-3-chevidlunnya/

#Чернігів #Чернигов #театр #драмтеатр #Chernihiv #ChernihivTheatre #theatre #афіша #театрШевченка #вистава #анонс #CheDram #meamp

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація