«Сміх у темряві» (Білорусь) | #CheVidlunnya

Фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння-3»

«Сміх у темряві» за романом Володимира Набокова
Інсценізація Ніни Мазур і Саулюса Варнаса
Актор – ІВАН ТРУС (Білорусь, Могильов)

За мотивами відомого роману Володимира Набокова «Камера обскура» Ніна Мазур і Саулюс Варнас створили інсценізацію твору, через який лейтмотивом проходить тема протистояння добропорядності і благополуччя родини, з одного боку, і всепоглинаючої, нищівної пристрасті, з іншого. Це – драматична історія про любов, але не про світлоносне, окрилююче, одухотворене почуття, а про осліпляючу, руйнівну пристрасть, яка поневолює свою жертву і веде до загибелі.
Виразна, глибоко прониклива гра виконавця ролі Бруно Кречмара спонукає глядача проживати цю драму разом з героєм вистави. Хто ж він – нещасна жертва обману, інфантильний сліпець, легковажний раб власних ілюзій чи трагічна маска у зловісному балагані життя? Відповіді на ці питання глядач шукатиме разом із творцями спектаклю.
Вистава виконується російською мовою.

#chevidlunnya 11-15 червня цього року на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка проводитиметься Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння-3».
Замовити квитки можна за телефоном: (0462)675-280, 931-821, 77-44-80.

Промо-відео фестивалю: https://youtu.be/x47kUd9VQQQ

Детальніше: https://teatr.cn.ua/11-chervnya-startuye-mizhnarodnyj-teatralnyj-festyval-monovystav-chernigivske-vidlunnya-3-chevidlunnya/

#Чернігів #Чернигов #театр #драмтеатр #Chernihiv #ChernihivTheatre #theatre #афіша #театрШевченка #вистава #анонс #CheDram #meamp

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Автор: за романом Володимира Набокова
Актор – ІВАН ТРУС
16+
Придбати квиток

Авторизація