Анонс показу фільму «Таємниця» до 155-річчя від дня народження М.М. Коцюбинського

17 вересня о 14:30 у приміщенні Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація фільму «Таємниця», приурочена до відзначення 155-річчя від дня народження класика вітчизняної літератури Михайла Коцюбинського, який жив і працював у Чернігові та похований за його заповітом тут на Болдиній горі.
Що ми знаємо про Михайла Коцюбинського – не тільки про творчий спадок, а й про його особисте життя? Ким була для нього Олександра Аплаксіна, чому вона зберегла їхні листи і тільки через багато років відкрила їх світові? Яким бачимо його образ письменника і громадянина у нашому сьогоденні?
Відповіді на ці та багато інших питань намагаються знайти автори фільму, створеного за п’єсою чернігівського літератора Анатолія Покришеня «Беатріче Коцюбинського», в основу якого покладено реальну історію з життя митця, оповиту серпанком таємничості і художньої краси.
У фільмі «Таємниця», знятому завдяки творчій ініціативі THEATRUM MUNDI режисером Євгенієм Сидоренком, задіяні актори: Микола Бичук, Анна Владович, Юлія Матросова, Руслана Остапко, Роман Покровський.
Запрошуємо усіх небайдужих до історії української культури на перегляд фільму «Таємниця», який відбудеться 17 жовтня цього року о 14.30 год. у театральній залі.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація