Анонс показу фільму «Таємниця» до 155-річчя від дня народження М.М. Коцюбинського

17 вересня о 14:30 у приміщенні Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація фільму «Таємниця», приурочена до відзначення 155-річчя від дня народження класика вітчизняної літератури Михайла Коцюбинського, який жив і працював у Чернігові та похований за його заповітом тут на Болдиній горі.
Що ми знаємо про Михайла Коцюбинського – не тільки про творчий спадок, а й про його особисте життя? Ким була для нього Олександра Аплаксіна, чому вона зберегла їхні листи і тільки через багато років відкрила їх світові? Яким бачимо його образ письменника і громадянина у нашому сьогоденні?
Відповіді на ці та багато інших питань намагаються знайти автори фільму, створеного за п’єсою чернігівського літератора Анатолія Покришеня «Беатріче Коцюбинського», в основу якого покладено реальну історію з життя митця, оповиту серпанком таємничості і художньої краси.
У фільмі «Таємниця», знятому завдяки творчій ініціативі THEATRUM MUNDI режисером Євгенієм Сидоренком, задіяні актори: Микола Бичук, Анна Владович, Юлія Матросова, Руслана Остапко, Роман Покровський.
Запрошуємо усіх небайдужих до історії української культури на перегляд фільму «Таємниця», який відбудеться 17 жовтня цього року о 14.30 год. у театральній залі.

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація