Анонс прем’єри вистави «Майська ніч»

29 і 30 червня п.р. Чернігівський академічний театр імені Т.Г.Шевченка представлятиме своїм шанувальникам нову прем’єру цього сезону – виставу «Майська ніч» Михайла Старицького за повістю Миколи Гоголя «Майська ніч, або утоплена».

Відомий сюжет класичної гоголівської повісті у постановці режисера нашого театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко заграє новими барвами. Адже у музичному оформленні вистави, крім творів композиторів-класиків Миколи Лисенка та Миколи Римського-Корсакова, майстерно використано барвисту палітру українських народних пісень. Отже, музики, танців і пісень буде вдосталь. Запальних, веселих, знайомих з дитинства, але по-новому виконаних артистами і оркестром нашого театру. Влучний народний гумор – від тонкої іронії до дошкульної сатири (ми, українці, здатні посміятися і над собою), фантазійне переплетення реальності і гоголівської містики переносять глядача у казковий світ української минувшини, талановито змальований великим письменником майже два століття тому.
І, звичайно ж, у центрі сюжетної інтриги – вічна тема кохання та подолання перешкод на шляху до поєднання закоханих – Левка, сина сільського голови, та його коханої дівчини Галі. Розмаїття захоплюючих подій, що відбуватимуться на сцені цієї чарівливої весняної ночі, цікаве сценічне оформлення, натхненна гра акторів театру – все разом, сподіваємось, створить неповторне привабне дійство.
Тож запрошуємо на перегляд нової творчої роботи шевченківців – яскравої музичної комедії «Майська ніч».
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація