Анонс прем’єри вистави «Майська ніч»

29 і 30 червня п.р. Чернігівський академічний театр імені Т.Г.Шевченка представлятиме своїм шанувальникам нову прем’єру цього сезону – виставу «Майська ніч» Михайла Старицького за повістю Миколи Гоголя «Майська ніч, або утоплена».

Відомий сюжет класичної гоголівської повісті у постановці режисера нашого театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко заграє новими барвами. Адже у музичному оформленні вистави, крім творів композиторів-класиків Миколи Лисенка та Миколи Римського-Корсакова, майстерно використано барвисту палітру українських народних пісень. Отже, музики, танців і пісень буде вдосталь. Запальних, веселих, знайомих з дитинства, але по-новому виконаних артистами і оркестром нашого театру. Влучний народний гумор – від тонкої іронії до дошкульної сатири (ми, українці, здатні посміятися і над собою), фантазійне переплетення реальності і гоголівської містики переносять глядача у казковий світ української минувшини, талановито змальований великим письменником майже два століття тому.
І, звичайно ж, у центрі сюжетної інтриги – вічна тема кохання та подолання перешкод на шляху до поєднання закоханих – Левка, сина сільського голови, та його коханої дівчини Галі. Розмаїття захоплюючих подій, що відбуватимуться на сцені цієї чарівливої весняної ночі, цікаве сценічне оформлення, натхненна гра акторів театру – все разом, сподіваємось, створить неповторне привабне дійство.
Тож запрошуємо на перегляд нової творчої роботи шевченківців – яскравої музичної комедії «Майська ніч».
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація