Блискучий феєрверк водевілю | #SLOVFEST, день п'ятий

Цього вечора переповнена глядацька зала вирувала в піднесеному настрої, очікуючи на виступ славнозвісного колективу Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка з виставою «Дами і гусари» польського комедіографа Олександра Фредро. І неймовірно яскраве сценічне дійство з перших хвилин захопило увагу глядачів, які дружними оплесками відгукувалися на жартівливі репліки, гумористичні сценки, виразне відтворення сценічних образів талановитими акторами. У цій легкій, надзвичайно жвавій водевільній виставі захоплення глядачів викликало все – високопрофесійна натхненна гра акторів, сценографічне та музичне оформлення, високохудожні попри різнобарвність і насиченість кольорів костюми дам і гусарів.

Після завершення вистави розбурхана емоціями глядацька зала довго не відпускала виконавців цього блискучого водевільного феєрверку, насиченого легкістю акторської імпровізації, сповненого чудової музики і граціозної пластики. Схвильовані глядачі, стоячи, бурхливими оваціями й нескінченими вигуками «Браво!» дякували акторам за високомайстерну гру та дарували їм квіти.

Вітаючи «франківців» з успішним виступом на чернігівській сцені, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко вручив традиційний коровай та Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».
Дякуючи нашим столичним гостям за участь у фестивалі та чудовий театральний вечір, бажаємо їм цікавих творчих знахідок, нових високих здобутків, незмінного визнання вдячними глядачами.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація