Блискучий феєрверк водевілю | #SLOVFEST, день п'ятий

Цього вечора переповнена глядацька зала вирувала в піднесеному настрої, очікуючи на виступ славнозвісного колективу Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка з виставою «Дами і гусари» польського комедіографа Олександра Фредро. І неймовірно яскраве сценічне дійство з перших хвилин захопило увагу глядачів, які дружними оплесками відгукувалися на жартівливі репліки, гумористичні сценки, виразне відтворення сценічних образів талановитими акторами. У цій легкій, надзвичайно жвавій водевільній виставі захоплення глядачів викликало все – високопрофесійна натхненна гра акторів, сценографічне та музичне оформлення, високохудожні попри різнобарвність і насиченість кольорів костюми дам і гусарів.

Після завершення вистави розбурхана емоціями глядацька зала довго не відпускала виконавців цього блискучого водевільного феєрверку, насиченого легкістю акторської імпровізації, сповненого чудової музики і граціозної пластики. Схвильовані глядачі, стоячи, бурхливими оваціями й нескінченими вигуками «Браво!» дякували акторам за високомайстерну гру та дарували їм квіти.

Вітаючи «франківців» з успішним виступом на чернігівській сцені, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко вручив традиційний коровай та Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».
Дякуючи нашим столичним гостям за участь у фестивалі та чудовий театральний вечір, бажаємо їм цікавих творчих знахідок, нових високих здобутків, незмінного визнання вдячними глядачами.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація