Дбаючи про майбутнє

Цікава і взаємокорисна розмова відбулася під час зустрічі керівництва обласного театру і міста з представниками освітянської галузі Чернігова. Обговорювались шляхи налагодження більш тісної співпраці театру та чернігівських шкіл у справі морального й естетичного виховання підростаючого покоління, якому будувати Україну завтрашнього дня, дбати про подальший розвиток національних традицій, презентувати вітчизняні культурно-мистецькі досягнення європейській та світовій спільноті.

На початку зустрічі генеральний директор театру Сергій Мойсієнко повідомив про результати цієї роботи у 90-му театральному сезоні, напрацювання творчого колективу у спілкуванні з юними глядачами, налаштованість на розширення цієї роботи та готовність до її удосконалення з врахуванням зауважень і пропозицій освітян. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров розповів про нові вистави для дітей різного віку, запросив на прем’єрний показ 8 травня вистави чернігівських авторів «Як Тузик гостював на селі», а також запропонував урізноманітнити форми заходів, що проводяться в театрі для школярів, та виховувати у них поважне ставлення до театру як до храму мистецтва.

Активну участь в обговоренні різних напрямків співпраці школи і театру взяли заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч, начальник управління освіти і науки Чернігівської міськради Василь Білогура, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Олексій Янченко, присутні на зустрічі директори шкіл та їх заступники з виховної роботи. Наголошуючи на важливості такої співпраці у вихованні нового покоління українців – патріотів вітчизняної культури, яким притаманні високі моральні якості, кожен з виступаючих висловив власне бачення форм і методів такої співпраці, шляхи покращення цієї роботи. Учасники дискусії, яка розгорнулася в ході зустрічі, наводили як позитивні приклади участі акторів у спілкування з учнями, так і вносили пропозиції щодо залучення майстрів сцени до складу журі у шкільних мистецьких конкурсах, надання можливості учасникам драмгуртків виступити на великій театральній сцені, проведення в театрі підсумкового виступу переможців міського конкурсу шкільних драмгуртків та багато інших.
Наприкінці зустрічі заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова висловила побажання, щоб налагоджені контакти між театром і школою з кожним роком зміцнювалися, наповнювалися новим змістом, збагачувалися сучасними формами і засобами роботи, що, безумовно, сприятиме вихованню нашої молоді культурними, високодуховними громадянами своєї Вітчизни.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація