Дбаючи про майбутнє

Цікава і взаємокорисна розмова відбулася під час зустрічі керівництва обласного театру і міста з представниками освітянської галузі Чернігова. Обговорювались шляхи налагодження більш тісної співпраці театру та чернігівських шкіл у справі морального й естетичного виховання підростаючого покоління, якому будувати Україну завтрашнього дня, дбати про подальший розвиток національних традицій, презентувати вітчизняні культурно-мистецькі досягнення європейській та світовій спільноті.

На початку зустрічі генеральний директор театру Сергій Мойсієнко повідомив про результати цієї роботи у 90-му театральному сезоні, напрацювання творчого колективу у спілкуванні з юними глядачами, налаштованість на розширення цієї роботи та готовність до її удосконалення з врахуванням зауважень і пропозицій освітян. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров розповів про нові вистави для дітей різного віку, запросив на прем’єрний показ 8 травня вистави чернігівських авторів «Як Тузик гостював на селі», а також запропонував урізноманітнити форми заходів, що проводяться в театрі для школярів, та виховувати у них поважне ставлення до театру як до храму мистецтва.

Активну участь в обговоренні різних напрямків співпраці школи і театру взяли заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч, начальник управління освіти і науки Чернігівської міськради Василь Білогура, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Олексій Янченко, присутні на зустрічі директори шкіл та їх заступники з виховної роботи. Наголошуючи на важливості такої співпраці у вихованні нового покоління українців – патріотів вітчизняної культури, яким притаманні високі моральні якості, кожен з виступаючих висловив власне бачення форм і методів такої співпраці, шляхи покращення цієї роботи. Учасники дискусії, яка розгорнулася в ході зустрічі, наводили як позитивні приклади участі акторів у спілкування з учнями, так і вносили пропозиції щодо залучення майстрів сцени до складу журі у шкільних мистецьких конкурсах, надання можливості учасникам драмгуртків виступити на великій театральній сцені, проведення в театрі підсумкового виступу переможців міського конкурсу шкільних драмгуртків та багато інших.
Наприкінці зустрічі заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова висловила побажання, щоб налагоджені контакти між театром і школою з кожним роком зміцнювалися, наповнювалися новим змістом, збагачувалися сучасними формами і засобами роботи, що, безумовно, сприятиме вихованню нашої молоді культурними, високодуховними громадянами своєї Вітчизни.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація