До сусідів – на День працівників культури

У цьому році колектив Чернігівського облмуздрамтеатру ознаменував Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва – який, починаючи з 2014 року, відзначається 09 листопада – виїзним виступом у м. Шостка сусідньої нам Сумської області. Шевченківці представили до уваги шосткінського глядача сучасну комедію «Французька вечеря» за п’єсою відомого драматурга Марка Камолетті. Крім авторства видатного комедіографа та ексцентричної, емоційної гри акторів, успіх вистави значною мірою забезпечений оригінальною режисурою постановника цієї вистави заслуженого артиста України Андрія Бакірова. Він створив цілісний динамічний і легкий спектакль, в якому присутні й епатажні герої, що потрапляють у пікантні ситуації, і необхідний для їх розв’язання французький шарм.

Яскравий виступ шевченківців на шосткінський сцені пройшов з великим успіхом і став справжнім подарунком любителям театрального мистецтва Сумщини до професійного свята працівників культури.

Приємно відзначити, як невпинно урізноманітнюється географія виїзних виступів артистів нашого театру, що поряд з Чернігівщиною поширюється і на інші регіони України.

Тож вітаємо творчу групу нашого театру із завоюванням нових симпатій глядачів і зичимо з кожним наступним виступом все вище піднімати авторитет рідного театру, нести високу культуру театрального мистецтва широкій глядацькій аудиторії.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація