Електронна система – для зручності глядача!

З 01 листопада 2015 року з метою покращення обслуговування наших глядачів у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка вводиться електронна система продажу квитків. Тепер поряд з придбанням квитків у театральній касі шанувальники мистецтва отримують можливість замовити квиток в мережі Інтернет через систему он-лайн продажу, за допомогою власного комп’ютера, планшету або смартфону. Щоб придбати електронний квиток, треба зайти на сайт нашого театру та зробити замовлення на будь-яку обрану виставу. А сам квиток після оплати замовлення можна або за бажанням отримати через кур’єрську доставку, або роздрукувати на власному принтері, не виходячи з дому.

Дбаючи про зручності наших глядачів, повідомляємо, що завдяки запровадженій електронній системі як через касу Чернігівського муздрамтеатру, так і в системі он-лайн можна придбати квитки на культурно-мистецькі заходи, що проводяться на сценах і майданчиках 159 концертних залів України, які входять до сфери обслуговування нашого партнера concert.ua.

Просимо взяти до уваги, що у зв’язку з введенням електронної системи продажу квитків буде змінено їх зовнішній вигляд – дещо більші за розміром та цупкі за фактурою. Але головною його відмінністю буде застосування електронної системи захисту та наявність штрих-коду, що дасть можливість втричі скоротити термін перевірки квитка контролером при вході в театр. При цьому однаково дійсними будуть і квитки, придбані у театральній касі, і замовлені в системі он-лайн.

Заздалегідь хочемо попередити, що після дизайнерського доопрацюванням квитка, над чим наразі ведеться робота, його художнє оформлення та зовнішній вигляд буде змінено, про що ми поінформуємо додатково.

Тож запрошуємо скористатися зручним і комфортним вибором сучасної людини – електронною системою придбання квитків нашого театру та надати свої відгуки та пропозиції щодо її удосконалення.

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація