Електронна система – для зручності глядача!

З 01 листопада 2015 року з метою покращення обслуговування наших глядачів у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка вводиться електронна система продажу квитків. Тепер поряд з придбанням квитків у театральній касі шанувальники мистецтва отримують можливість замовити квиток в мережі Інтернет через систему он-лайн продажу, за допомогою власного комп’ютера, планшету або смартфону. Щоб придбати електронний квиток, треба зайти на сайт нашого театру та зробити замовлення на будь-яку обрану виставу. А сам квиток після оплати замовлення можна або за бажанням отримати через кур’єрську доставку, або роздрукувати на власному принтері, не виходячи з дому.

Дбаючи про зручності наших глядачів, повідомляємо, що завдяки запровадженій електронній системі як через касу Чернігівського муздрамтеатру, так і в системі он-лайн можна придбати квитки на культурно-мистецькі заходи, що проводяться на сценах і майданчиках 159 концертних залів України, які входять до сфери обслуговування нашого партнера concert.ua.

Просимо взяти до уваги, що у зв’язку з введенням електронної системи продажу квитків буде змінено їх зовнішній вигляд – дещо більші за розміром та цупкі за фактурою. Але головною його відмінністю буде застосування електронної системи захисту та наявність штрих-коду, що дасть можливість втричі скоротити термін перевірки квитка контролером при вході в театр. При цьому однаково дійсними будуть і квитки, придбані у театральній касі, і замовлені в системі он-лайн.

Заздалегідь хочемо попередити, що після дизайнерського доопрацюванням квитка, над чим наразі ведеться робота, його художнє оформлення та зовнішній вигляд буде змінено, про що ми поінформуємо додатково.

Тож запрошуємо скористатися зручним і комфортним вибором сучасної людини – електронною системою придбання квитків нашого театру та надати свої відгуки та пропозиції щодо її удосконалення.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація