Готуємось до відкриття 91-го театрального сезону

03 серпня, після закінчення липневої відпускної кампанії, зустрілися працівники Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка на загальних зборах трудового колективу, присвячених підготовці до відкриття нового театрального сезону.

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко поінформував про перехід згідно з чинним законодавством України творчого складу театру на нові умови праці – роботу за контрактом, який укладатиметься щороку на початку нового театрального сезону на річний термін. Керівник театру розповів про проведену кадрову роботу щодо заповнення вакантних посад. Разом з усім колективом хвилиною мовчання вшанували пам’ять артиста балету Віталія Невжимського, який пішов з життя у червні цього року. Також були поставленні завдання по підготовці до нового 91-го театрального сезону, відкриття якого планується у жовтні, та оголошено програму гастрольних поїздок на серпень-вересень п.р.

У своєму виступі художній керівник – головний режисер театру Андрій Бакіров повідомив про зміни, які вже відбулися і передбачаються у складі трупи, виклав орієнтовну програму оновлення репертуару та підготовки прем’єрних вистав упродовж вересня-грудня поточного року, ознайомив з мистецькими проектами, в яких братиме участь театр у новому сезоні.

Наразі колектив театру включився в роботу з підготовки святкових заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України.

Тож вітаємо усіх наших шанувальників з наступаючим Днем незалежності України та бажаємо миру і спокою в нашому спільному українському домі, злагоди і добробуту в кожній родині.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація