Готуємось до відкриття 91-го театрального сезону

03 серпня, після закінчення липневої відпускної кампанії, зустрілися працівники Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка на загальних зборах трудового колективу, присвячених підготовці до відкриття нового театрального сезону.

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко поінформував про перехід згідно з чинним законодавством України творчого складу театру на нові умови праці – роботу за контрактом, який укладатиметься щороку на початку нового театрального сезону на річний термін. Керівник театру розповів про проведену кадрову роботу щодо заповнення вакантних посад. Разом з усім колективом хвилиною мовчання вшанували пам’ять артиста балету Віталія Невжимського, який пішов з життя у червні цього року. Також були поставленні завдання по підготовці до нового 91-го театрального сезону, відкриття якого планується у жовтні, та оголошено програму гастрольних поїздок на серпень-вересень п.р.

У своєму виступі художній керівник – головний режисер театру Андрій Бакіров повідомив про зміни, які вже відбулися і передбачаються у складі трупи, виклав орієнтовну програму оновлення репертуару та підготовки прем’єрних вистав упродовж вересня-грудня поточного року, ознайомив з мистецькими проектами, в яких братиме участь театр у новому сезоні.

Наразі колектив театру включився в роботу з підготовки святкових заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України.

Тож вітаємо усіх наших шанувальників з наступаючим Днем незалежності України та бажаємо миру і спокою в нашому спільному українському домі, злагоди і добробуту в кожній родині.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація