І був вечір – у кожного свій (День дев'ятий)

(фестиваль, день дев’ятий)

Зовсім різним був «свій вечір» у кожного з героїв вистави за п’єсою О.Дударєва «Вечір» Брестського академічного театру драми. Залежно від того, який життєвий шлях залишився за спиною, чого і скільки віддавав навколишньому світові щодня – з такими спогадами, що зігрівають або обтяжують душу, зустрічає кожен з них вечір свого життя.

Відмінним для кожного видався цей фестивальний вечір і для глядачів, що прийшли подивитися творчу роботу наших білоруських друзів. Мабуть, кожен з присутніх у залі – залежно від віку, статі, власного життєвого досвіду – нáрізно сприймав одкровення-сповіді персонажів вистави, глибоко проникливу гру акторів, постановчо-сценічне режисерське рішення спектаклю в цілому.

Але були цього вечора і об’єднуючі моменти. Однаково успішним він видався для тріо артистів Брестського театру, яким вдалося створити на сцені злагоджений ансамбль і, водночас, продемонструвати високу індивідуальну професійну майстерність кожного з виконавців. Безумовно, цей вечір подарував усім чернігівським глядачам хвилюючі миті спілкування з високим мистецтвом театру і прекрасну можливість ближче познайомитися з творчими здобутками Заслуженого колективу Республіки Білорусь Брестського театру.

Вітаючи творчий колектив з успішним дебютом на чернігівському фестивалі, заступник голови оргкомітету фестивалю, художній керівник нашого театру Андрій Бакіров вручив своїм колегам з Бреста Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі»–2016, традиційні хліб–сіль та пам’ятні сувеніри на згадку про перебування в місті над Десною.

Тож побажаємо нашим білоруським друзям нескінченної низки днів, сповнених творчими пошуками, новими досягненнями і успішними виступами, щоб кожен їхній театральний вечір починався з аншлагу, а завершувався бурхливими оплесками вдячних глядачів.

А ми будемо чекати нових зустрічей з чудовим, талановитим творчим колективом Брестського академічного театру драми.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація