І був вечір – у кожного свій (День дев'ятий)

(фестиваль, день дев’ятий)

Зовсім різним був «свій вечір» у кожного з героїв вистави за п’єсою О.Дударєва «Вечір» Брестського академічного театру драми. Залежно від того, який життєвий шлях залишився за спиною, чого і скільки віддавав навколишньому світові щодня – з такими спогадами, що зігрівають або обтяжують душу, зустрічає кожен з них вечір свого життя.

Відмінним для кожного видався цей фестивальний вечір і для глядачів, що прийшли подивитися творчу роботу наших білоруських друзів. Мабуть, кожен з присутніх у залі – залежно від віку, статі, власного життєвого досвіду – нáрізно сприймав одкровення-сповіді персонажів вистави, глибоко проникливу гру акторів, постановчо-сценічне режисерське рішення спектаклю в цілому.

Але були цього вечора і об’єднуючі моменти. Однаково успішним він видався для тріо артистів Брестського театру, яким вдалося створити на сцені злагоджений ансамбль і, водночас, продемонструвати високу індивідуальну професійну майстерність кожного з виконавців. Безумовно, цей вечір подарував усім чернігівським глядачам хвилюючі миті спілкування з високим мистецтвом театру і прекрасну можливість ближче познайомитися з творчими здобутками Заслуженого колективу Республіки Білорусь Брестського театру.

Вітаючи творчий колектив з успішним дебютом на чернігівському фестивалі, заступник голови оргкомітету фестивалю, художній керівник нашого театру Андрій Бакіров вручив своїм колегам з Бреста Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі»–2016, традиційні хліб–сіль та пам’ятні сувеніри на згадку про перебування в місті над Десною.

Тож побажаємо нашим білоруським друзям нескінченної низки днів, сповнених творчими пошуками, новими досягненнями і успішними виступами, щоб кожен їхній театральний вечір починався з аншлагу, а завершувався бурхливими оплесками вдячних глядачів.

А ми будемо чекати нових зустрічей з чудовим, талановитим творчим колективом Брестського академічного театру драми.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація