І вірші, і пісні – для Жінки!

В цей чудовий березневий вечір уся святкова концертна програма – від віршованого привітання десятка елегантних, вишукано вдягнених чоловіків на початку до заключного акорду ліричного піснеспіву Едуарда Брагіди – була адресована її високості Жінці у всій багатоманітності її іпостасей. Образ коханої самозабутньо оспівував витончений Альберт Лукашов. Зворушливий образ материних очей ніжно і трепетно відтворила Діна Лобур. Найкращим подарунком до свята усім матусям і бабусям, що заходились у залі, були яскраві номери запрошених до участі у концерті дитячих танцювальних колективів студій «Бродвей» і «Скайденс», а також ансамблю театру естради «Феєрія». Тепло зустрічали глядачі виступи юних талановитих співаків Іллі Клименка й Амалії Петрушиної.

Цілу низку різноманітних хореографічних композицій вплели до віночку святкового концерту артисти балету і драми – від напружено-імпульсивного танго (Катерина Гергель і Дмитро Лойченко) до жартівливої замальовки «Весілля» (Наталія Пунтус, Володимир Сурай, артисти балету). Яскравості і колориту додавав балетний супровід (Катерина Гергель, Володимир Кирильченко, Борис і Дмитро Лойченки, Катерина Ральченко, Антоніна Сидоренко, Христина Ятченко) таких вокальних номерів, як «Ґандзя» (Сергій Носенок), «Карпати» (Діна Лобур), або «Там у вишневому садочку» (Світлана Бойко) з інтригуючим виносом на сцену загорнутого у килим невідомо чого, чудово розіграним нашою талановитою молоддю (Євген Бондар, Микола Лемешко, Микола Мусатов, Сергій Носенок, Павло Пугачов, Сергій Пунтус). Невпинні вибухи сміху супроводжували кумедну сценку «Псевдобалет» у виконанні приголомшливого тріо (Петро Великий, Микола Лемешко, Сергій Носенок).

Гарячими оплесками зустрічали глядачі сольні виступи артистів Олени Стаценко, Альберта Лукашова, Діни Лобур, Едуарда Брагіди. А створював піднесений романтичний настрій концерту оркестр театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака, який і відкрив святковий концерт, і супроводжував виступи вокалістів, і приваблював високомайстерним виконанням прекрасних музичних творів.

Після завершення концертної програми схвильовані глядачі бурхливими оплесками дякували артистам, які зробили такий чудовий подарунок до свята 8 Березня.

Вітаючи наших дорогих жінок з цим світлим і ніжним весняним святом, щиро бажаємо щедрої на радість жіночої долі, втіхи від дітей і онуків, любові і турботи від чоловіків, нових приємних зустрічей зі світом мистецтва у нашому театрі.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація