І вірші, і пісні – для Жінки!

В цей чудовий березневий вечір уся святкова концертна програма – від віршованого привітання десятка елегантних, вишукано вдягнених чоловіків на початку до заключного акорду ліричного піснеспіву Едуарда Брагіди – була адресована її високості Жінці у всій багатоманітності її іпостасей. Образ коханої самозабутньо оспівував витончений Альберт Лукашов. Зворушливий образ материних очей ніжно і трепетно відтворила Діна Лобур. Найкращим подарунком до свята усім матусям і бабусям, що заходились у залі, були яскраві номери запрошених до участі у концерті дитячих танцювальних колективів студій «Бродвей» і «Скайденс», а також ансамблю театру естради «Феєрія». Тепло зустрічали глядачі виступи юних талановитих співаків Іллі Клименка й Амалії Петрушиної.

Цілу низку різноманітних хореографічних композицій вплели до віночку святкового концерту артисти балету і драми – від напружено-імпульсивного танго (Катерина Гергель і Дмитро Лойченко) до жартівливої замальовки «Весілля» (Наталія Пунтус, Володимир Сурай, артисти балету). Яскравості і колориту додавав балетний супровід (Катерина Гергель, Володимир Кирильченко, Борис і Дмитро Лойченки, Катерина Ральченко, Антоніна Сидоренко, Христина Ятченко) таких вокальних номерів, як «Ґандзя» (Сергій Носенок), «Карпати» (Діна Лобур), або «Там у вишневому садочку» (Світлана Бойко) з інтригуючим виносом на сцену загорнутого у килим невідомо чого, чудово розіграним нашою талановитою молоддю (Євген Бондар, Микола Лемешко, Микола Мусатов, Сергій Носенок, Павло Пугачов, Сергій Пунтус). Невпинні вибухи сміху супроводжували кумедну сценку «Псевдобалет» у виконанні приголомшливого тріо (Петро Великий, Микола Лемешко, Сергій Носенок).

Гарячими оплесками зустрічали глядачі сольні виступи артистів Олени Стаценко, Альберта Лукашова, Діни Лобур, Едуарда Брагіди. А створював піднесений романтичний настрій концерту оркестр театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака, який і відкрив святковий концерт, і супроводжував виступи вокалістів, і приваблював високомайстерним виконанням прекрасних музичних творів.

Після завершення концертної програми схвильовані глядачі бурхливими оплесками дякували артистам, які зробили такий чудовий подарунок до свята 8 Березня.

Вітаючи наших дорогих жінок з цим світлим і ніжним весняним святом, щиро бажаємо щедрої на радість жіночої долі, втіхи від дітей і онуків, любові і турботи від чоловіків, нових приємних зустрічей зі світом мистецтва у нашому театрі.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація