І знову здивували

Дійсно, саме з почуттям приємного здивування покидали театральну залу після вистави «Ніч перед Різдвом» численні глядачі, що прийшли на відкриття 91-го театрального сезону Чернігівського обласного академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. Ділячись враженнями від перегляду, дехто з глядачів з подивом відзначав, що вже втретє або й учетверте бачить цю виставу у виконанні шевченківців, а все одно отримує задоволення від захоплюючого сценічного дійства і не перестає дивуватися злагодженій і гармонійній взаємодії акторського ансамблю, який ні на мить не відпускає уваги глядача впродовж усієї вистави.
Насправді, підстав дивуватися було предостатньо. Цьогоріч, на відміну від минулого ювілейного сезону, новий театральний сезон розпочинався не прем’єрною виставою, а музичною комедією «Ніч перед Різдвом», прем’єра якої відбулася в грудні 2015 року. Та за ці місяці, що проминули від її першого представлення глядачеві, вистава за класичним твором Миколи Гоголя отримала таку високомайстерну огранку на багатьох сценічних майданчиках, що стала справжнім діамантом у низці творчих здобутків театру і набула право відкривати новий театральний сезон.
Тим приємнішим було здивування від свіжої, емоційної, незаяложеної від численних повторювань гри акторів, які начебто щойно, на очах у публіки створювали на сцені живі образи невмирущих гоголівських героїв, підкоряли дотепним гумором ситуативних нюансів, віднайдених внаслідок невпинних творчих пошуків, полонили глядача вибуховою енергетикою запаморочливих хореографічних композицій. І вдячні, схвильовані від зустрічі з улюбленими артистами глядачі щиросердно дякували наприкінці вистави бурхливими оваціями, вітаючи шевченківців з відкриттям нового театрального сезону.
Дивували в цей святковий театральний вечір і артисти оркестру театру під орудою Олексія Рощака, які зустрічали гостей прямо у вестибюлі і з перших кроків захоплювали чудовою концертною програмою, створюючи піднесений настрій і відчуття урочистості. Привертали увагу гостей свята монітори біля входу до театральної зали, на яких демонструвалось відео з вистав нового сезону. Постійні завсідники нашого театру з приємністю відзначили появу у адмінперсоналу іменних беджів та нової уніформи, прикрашеної вишитим логотипом театру.
Тож усі учасники свята відкриття нового театрального сезону – і актори, і глядачі, і почесні гості – пройнялися атмосферою схвильованості й урочистості цієї важливої в театральному житті події. Привітання з нагоди відкриття 91-го театрального сезону від керівництва області колективу театру і широкому глядацькому загалу передав заступник директора Департаменту культури Павло Веселов, який побажав вагомих творчих здобутків у новому сезоні. Зі словами подяки до нашого найкращого в світі чернігівського глядача звернувся художній керівник–головний режисер театру, заслужений артист України Андрій Бакіров, який пообіцяв радувати наших шанувальників новими сценічними роботами та мистецькими проектами. Про прагнення шевченківців підтримати високу планку творчих здобутків минулого ювілейного сезону повідав генеральний директор театру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко, який урочисто оголосив 91-й театральний сезон Чернігівського обласного академічного муздрамтеатру імені Т.Г.Шевченка відкритим.
Радо приєднуємось до щирих побажань нашому театральному колективу упевнено тримати високо підняту планку творчого пошуку, подальшого розширення гастрольної географії та завоювання симпатій якнайширших глядацьких аудиторій, нових перемог у престижних театральних фестивалях та успішного проведення фестивалів на базі свого театру.
Наснаги, натхнення і творчих успіхів у новому 91-му театральному сезоні !
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація