Казкові історії триватимуть

Як і було передбачено репертуарною афішою прикінцевого грудневого тижня, 27 і 28 грудня юні чернігівці були запрошені на зустріч з героями чарівної історії «Попелюшка» за казкою Ш.Перро, показу якої зазвичай передує цікава інтерактивна інтермедія біля Новорічної ялинки. І якщо у вівторок дітлахи із задоволенням пограли з веселими казковими героями Зайчиком і Їжачком, хором відгадували загадки від білокрилого Янгола, зустрілися з добрим чарівником Святим Миколаєм, а потім дружно вирушили до театральної зали, де захоплено слідкували за пригодами Попелюшки. То в середу після проведення ігрової інтермедії біля Новорічної ялинки несподівано пролунав сигнал повітряної тривоги, і замість переходу до театральної зали батькам і дітям було запропоновано спуститися в укриття, щоб дочекатися показу вистави. На жаль, через тривале продовження повітряної тривоги спектакль прийшлося відмінити та запросити відвідувачів скористатися придбаними квитками іншого разу.

Глядачам, що прийшли на святкову концертну програму, анонсовану на 27 грудня, поталанило більше. Попри хвилювання усього творчого складу театру повітряна тривога закінчилася за півгодини до початку концерту, і театрали змогли без перешкод споглядати за яскравим карнавальним дійством, що розгорталося на сцені.

На щастя, нічого не завадило і показу в середу вечірньої вистави «Ніч перед Різдвом» за повістю М.Гоголя, яка багато років поспіль користується прихильністю чернігівського глядача і незмінно створює чудовий піднесений настрій напередодні Новорічних свят.

Зауважте, ще два дні цього року є можливість потрапити до Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка на перегляд яскравих мистецьких заходів. А якщо не встигнете в грудні, обов’язково завітайте до театру на представлення захопливих казкових історій для малечі і дорослих, що триватимуть у січні наступного року.

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави «Ніч перед Різдвом»

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація