Комедія напругою 220V

Чим найліпше прикрасити свій недільний вечір, як не переглядом театральної комедійної вистави? Саме таку «безпросвітну комедію напругою 220V на дві фази», як визначила жанр своєї постановки режисерка Анастасія Кузик, представили глядачам цієї неділі актори Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

«Темна історія» – це оригінальна сценічна імпровізація за мотивами п’єси сучасного британського драматурга П.Шеффера. У цій виставі все було не так, як у житті, тобто, коли в житті світло – на сцені темно, а коли в житті темно – на сцені вмикалося світло. Як відомо, в темряві завжди трапляються більш пікантні історії, ніж при світлі.

Попри те, що сценічна імпровізація, представлена творчим ансамблем шевченківців, за стилем близька до жанру «чорної комедії», тут не було ані чорного гумору, ні відвертої непристойності. Ця динамічна вистава захопила глядачів яскравим калейдоскопом подій, насмішила пікантними ситуаціями, що виникали через спілкування героїв «Темної історії», коли зникало світло.

Після завершення вистави глядачі бурхливими оплесками дякували артистам за цікаву творчу роботу та подарований чудовий настрій.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація