КОНКУРС на заміщення вакантної посади "Художник- дизайнер"!

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад:
–    художник -дизайнер(1 вакансія);
Конкурс відбудеться 13-го травня 2016 року о 10:00 за адресою:
14000, м. Чернігів, просп. Миру, 23.
На конкурс запрошуються люди, які мають вищу або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Проведення робіт з адміністрування інтернет-ресурсу; розроблення електронного макету рекламної продукції. За вимогою, оновлення або розробка нового електронного макету афіші, банеру, програмки до існуючих вистав; підтримка роботи сайту театру, робота з хостингом та інше.
Претендентам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії театру заяву про участь у конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:
–    особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
–    копія документу, що посвідчує особу;
–    витяг з трудової книжки (за наявності);
–    копія документу про освіту за відповідною спеціальністью.

Документи приймаються до 29.04. 2016 року
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, участь у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
Для довідок: (0462) 699-915 – відділ  організаційного та кадрового забезпечення.

 

Конкурс на заміщення посади художник-дизайнер скасовується у зв’язку з відсутністю претендентів які мають відповідну фахову освіту 

13.05 2016р.

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація