Концертна програма – у подарунок до свят

Приємним сюрпризом напередодні «старого» Нового року став зовсім не старий святковий концерт артистів та оркестру театру під орудою головного диригента Олексія Рощака.

Тож шанувальники нашого театру, яким сподобався грудневий передноворічний концерт, несподівано для себе потрапили на іншу, відмінну від попередньої святкову театралізовану програму.

Поруч з улюбленими вокалістами Діною Лобур та Едуардом Брагідою, виступи яких тепло зустрічала глядацька зала, шалені оплески викликала «арія» Сірого Вовка, що прикидався жебраком, з прем’єрної вистави цього сезону, музичної казки «Веселий маскарад».

 

Пожвавлення в залі та вибухи сміху викликали жартівливі мініатюри нашої театральної молоді (артисти Євген Бондар, Петро Великий, Микола Лемешко, Дмитро Літашов, Микола Мусатов, Сергій Носенок, Сергій Пунтус), які й фокуси показували, і лезгинку в якості ансамблю імені Шевченкошвілі танцювали, і сцену з балету «Лебедине озеро» відтворювали так завзято, що бідній лебедиці (арт. Петро Великий) прийшлося тричі «на біс» бути вмираючим лебедем.

Окрасою концертної програми стали яскраві хореографічні композиції у виконанні артистів балету (Катерина Гергель, Володимир Кирильченко, Борис і Дмитро Лойченки, Катерина Ральченко, Анастасія Сальникова, Антоніна Сидоренко, Христина Ятченко). Справжнє захоплення та бурхливі аплодисменти супроводжували сольні партії саксофоніста оркестру, лауреата міжнародних конкурсів Костянтина Примаченка, а також виступ азартного дуету скрипалів Нонни Жукової та Юрія Ярошевича.

Невимушену атмосферу дружнього спілкування з публікою створив диригент оркестру, сповнений очарування Олексій Рощак, що, як і обіцяв на початку концерту, не давав глядачам «спокійно сидіти», а в якості ведучого заохочував їх до активної участі у музичній вікторині та супроводженні оплесками концертних номерів.

Після завершення концертної програми піснею «Новий рік», написаною чернігівським композитором Маргаритою Демиденко (солістка Діна Лобур), захоплені глядачі, стоячи, бурхливими оплесками дякували артистам, які підготували таку веселу, яскраву концертну програму і подарували гарний, піднесений настрій на ці чудові святкові дні.

Вітаючи наших шанувальників з настанням Нового року, щиро бажаємо, щоб він був щедрим на добро, натхнення і творчі здобутки, та запрошуємо на нові театралізовані концертні програми оркестру театру, які будуть підготовлені до наступних свят.

 

Раїса Міненко,

керівник літературно-драматургічної

частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація