Культурна подія року

Останній ранковий ефір 2018 року суспільного телебачення «UA:Чернігів» був присвячений видатним та надзвичайним подіям минаючого року, які найбільше запам’яталися чернігівцям.

Команда Чернігівської філії суспільного телебачення «UA:Чернігів» провела голосування на власній сторінці у Facebook та визначила найбільш знакові події, що привернули увагу жителів міста і області у 2018 році.

Напередодні зустрічі Нового року надзвичайно приємно було дізнатися, що до п’ятірки найбільш популярних культурних подій 2018 року увійшли два театральні фестивалі, що проводились на базі Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г Шевченка. Це – Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння–3» #CheVidlunnya та XXVI-й Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» #SlovFest, до участі в яких були запрошені театральні колективи багатьох європейських країн.

Щиро вдячні усім шанувальникам театрального мистецтва, які протягом року відвідували наші вистави та підтримували інші мистецькі проекти, що відбувалися на сцені нашого театру. Сподіваємось і в новому 2019 році радувати глядачів своїми творчими пошуками, бути несподіваними і цікавими, дарувати незабутні миті спілкування з прекрасним світом театру.

До нових приємних зустрічей у храмі мистецтва!

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація