Лунає українська пісня повз кордони

Коли в лютому-березні цього року на території Чернігово-Сіверщини точилися запеклі бої з російськими нападниками, Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка, як і всі заклади культури області, змушений був припинити свою роботу, а значна кількість його працівники виїхали – хто у західні регіони України, хто за кордон. Після звільнення регіону від «рашистських» загарбників шевченківці – й ті, що залишалися в Чернігові під час блокади, й ті, що повернулися за першої ж можливості – почали відроджувати життя рідного театру, вишукувати можливості щодо відновлення його творчої діяльності, працювати над реалізацією креативних мистецьких проектів.

На жаль, ще не всі працівники театру наразі змогли повернутися додому – у декого немає можливості повернутися в зруйновану квартиру, комусь на заваді стан здоров’я, що погіршився внаслідок пережитих обстрілів, а дехто за час перебування в інших країнах продовжив свою професійну діяльність, спрямовуючи її на підтримку України.

Днями надійшла звістка від артистки Чернігівського драмтеатру Ольги Коновал, яка в ці буремні часи опинилася у Сполучених Штатах Америки та, гуртуючись з представниками творчої молоді з інших регіонів України, взяла активну участь в організації і проведенні патріотичного концерту «Ukraine: Songs of Freedom» (програма).

23 липня цього року, молоді талановиті митці, знаходячись далеко від рідного дому, провели благодійний концерт, присвячений 31-й річниці Незалежності України, програма якого складалася з українських народних пісень та класичних творів українських авторів. Концерт пройшов з великим успіхом при аншлаговому заповненні залу публічної бібліотеки. Кошти від благодійних внесків були відправлені на допомогу жителям Запорізької, Київської і Чернігівської областей.

Побажаємо успіхів ініціаторам таких чудових мистецьких проєктів, які несуть надбання української культури по всьому світу, залучають жителів різних країн до підтримки українського народу у боротьбі з жорстоким ворогом, надають допомогу рідній країни.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація