Майстер-класи для дітей

Напередодні відзначення Великодніх свят у вестибюлі та кулуарах театру зазвучали дзвінки дитячі голоси. Це чернігівські дітлахи, що цікавляться майстерністю щось створити своїми руками, зібралися відвідати майстер-класи з рукоділля аби навчитися виготовляти святкові Великодні сувеніри. А керівництво театру люб’язно надало можливість провести їх у театральному фойє, аби сприяти формуванню у підростаючого покоління почуття прекрасного, потягу до мистецтва, бажання відвідувати театр не лише на дитячі вистави, а й інші святкові події.

Ініціаторами впровадження такого цікавого проекту стали активісти чернігівських громадських організацій «АРТ-Тема» та «Мир дому вашому», які вже організовували для дітей з обмеженими можливостями та з родин учасників АТО святкування в театрі дня Святого Миколая. Ось і нині, вони запропонували організувати для таких дітей у приміщенні театру проведення благодійних майстер-класів, де б вони змогли не тільки побачити різноманітні Великодні прикраси, а й спробувати власноруч зробити щось привабне за своїм уподобанням. Діти з цікавістю навчалися разом з педагогами-майстрами розмальовувати Великодній пряник, виготовляти декоративний кошик з фетру для крашанок або сувенірного Великоднього зайця. Підсобного матеріалу для виготовлення Великодніх прикрас вистачило усім бажаючим завдяки благодійній участі у підготовці цього заходу батьків, чиї діти відвідують приватну школу «МудрАнгелики» під керівництвом Нелі Лавриненко. Вихованці цього закладу, а також діти з обмеженими можливостями, які проходять реабілітацію у центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей та навчально-реабілітаційному центрі № 2 м. Чернігова, взяли активну участь у виготовлені подарункових сувенірів під супроводом арт-терапевта, психолога Ольги Литвиненко.

Вітаючи з наступаючими Великодніми святами організаторів та учасників благодійних майстер-класів для дітей, усіх шанувальників Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, хочеться побажати добра і благополуччя, міцного здоров’я й світлої віри у краще майбутнє країни, яке будуватимуть діти, виховані на прекрасних традиціях українського народу.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

фото: Віталій Литвиненко

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація