Мистецькі мандри Полтавщиною

Успішний виступ Чернігівського театру на VІІІ Відкритому регіональному фестивалі театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», що проходив на початку квітня у Полтаві, мав численні схвальні відгуки і критиків, і глядачів та викликав неабиякий інтерес до мистецьких здобутків творчого колективу нашого театру. Продовжуючи знайомство жителів Полтавщини з творчістю чернігівських артистів, започатковане наприкінці березня цього року гастролями у Кременчуку, частина театральної трупи, задіяна у виставі В.Шекспіра «Комедія помилок», вирушила у гастрольну поїздку до сусідньої області.
З 23 по 25 травня п.р. шевченківці подарували радість зустрічі з театральним мистецтвом маленьким і дорослим глядачам Миргорода, Лубнів, Полтави. Тепло і радісно сприймали шанувальники театру у містах і містечках Полтавщини приїзд чернігівських акторів. До того ж, крім вечірньої вистави для дорослих, вдень для дітей було запропоновано веселу музичну казку «Пригоди Гусеняти» та казку «Чарівна лампа Аладдіна».
Заповнені глядацькі зали та бурхливі оплески захоплених глядачів були найкращою подякою артистам за їхні талант і натхненну працю. Поза сумнівом, любителям театрального мистецтва Полтавщини надовго запам’ятається подарована акторами Чернігівського облмуздрамтеатру зустріч з театральним мистецтвом.
Тож побажаємо нашим акторам подальшого розширення географії гастрольних поїздок, завоювання своїми успішними яскравими виступами прихильності нових і нових глядацьких аудиторій.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація