Мистецькі мандрівні шляхи

Готуючись до нового театрального сезону, відкриття якого передбачається у жовтні цього року, шевченківці не лише дбають про підготовку нових прем’єрних вистав та удосконалення своєї виконавської майстерності, а й планують масштабну програму гастрольної діяльності, аби познайомити зі своїми творчими здобутками якомога ширшу аудиторію шанувальників театрального мистецтва як в Україні, так і за її межами.
16 і 17 серпня п.р. прем’єрна вистава минулого ювілейного сезону «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя – у постановці головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова – буде представлена любителям театру Миргорода, що на Полтавщині, та Прилук.
Географія вересневих гастрольних мандрівок творчого складу Чернігівського театру, крім виступів перед українськими глядачами (13 вересня в Луцьку, 16 вересня у Мені), пролягатиме й дорогами Білорусі. 9 і 10 вересня жителям Гомеля будуть запропоновані до перегляду комедійні вистави «Ніч перед Різдвом» та шекспірівська «Комедія помилок», яка цьогоріч здобула Гран-прі на одному з найпрестижніших театральних фестивалів України «Мельпомена Таврії». А 12 вересня чернігівські актори візьмуть участь у білоруському фестивалі «Біла вежа» у Бресті з гоголівською музичною комедією «Ніч перед Різдвом».
Яскраву, сповнену вибухової енергетики і молодечого завзяття гоголівську «Ніч перед Різдвом» буде представлено 24 вересня і на Міжнародному театральному фестивалі «Золотий лев», який традиційно вже понад чверть століття проводиться у Львові.
Тож побажаємо нашим акторам наступних блискучих виступів на театральних підмостках України і Білорусі, успішної участі у фестивальних програмах та плідного, сповненого цікавих мистецьких подій 91-го театрального сезону.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація