Мистецькі мандрівні шляхи

Готуючись до нового театрального сезону, відкриття якого передбачається у жовтні цього року, шевченківці не лише дбають про підготовку нових прем’єрних вистав та удосконалення своєї виконавської майстерності, а й планують масштабну програму гастрольної діяльності, аби познайомити зі своїми творчими здобутками якомога ширшу аудиторію шанувальників театрального мистецтва як в Україні, так і за її межами.
16 і 17 серпня п.р. прем’єрна вистава минулого ювілейного сезону «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя – у постановці головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова – буде представлена любителям театру Миргорода, що на Полтавщині, та Прилук.
Географія вересневих гастрольних мандрівок творчого складу Чернігівського театру, крім виступів перед українськими глядачами (13 вересня в Луцьку, 16 вересня у Мені), пролягатиме й дорогами Білорусі. 9 і 10 вересня жителям Гомеля будуть запропоновані до перегляду комедійні вистави «Ніч перед Різдвом» та шекспірівська «Комедія помилок», яка цьогоріч здобула Гран-прі на одному з найпрестижніших театральних фестивалів України «Мельпомена Таврії». А 12 вересня чернігівські актори візьмуть участь у білоруському фестивалі «Біла вежа» у Бресті з гоголівською музичною комедією «Ніч перед Різдвом».
Яскраву, сповнену вибухової енергетики і молодечого завзяття гоголівську «Ніч перед Різдвом» буде представлено 24 вересня і на Міжнародному театральному фестивалі «Золотий лев», який традиційно вже понад чверть століття проводиться у Львові.
Тож побажаємо нашим акторам наступних блискучих виступів на театральних підмостках України і Білорусі, успішної участі у фестивальних програмах та плідного, сповненого цікавих мистецьких подій 91-го театрального сезону.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація