Мистецьких справ майстри (День шостий)

(фестиваль, день шостий)

Цього вечора на наш фестиваль завітали насправді високопрофесійні майстри сцени – артисти Національного академічного театру оперети з мюзиклом «За двома зайцями». Втім, сценічне прочитання відомої комедії «із міщанського життя» класика української драматургії Михайла Старицького виявилося зовсім не класичним. Персонажі, не дивлячись на класичні репліки та фантастичні костюми начебто позаминулого століття, надзвичайно схожі на деяких сучасних «дамських справ майстрів». Протягом усієї вистави глядача вражають сюрпризи і несподіванки: суперечливий дует головного героя з внутрішнім голосом Голохвостого, карикатурний кордебалет кредиторів-євреїв, імітація кумедною Химкою «танцю на жердині», себто зі шваброю, пристрасне танго Секлити і безліч інших режисерських знахідок. Та головне, що вистава, зроблена з творчою вигадкою та вишуканим смаком, звучить і смішно, і актуально.

Отже, найбільше зайців – навіть не двох, а трьох (вражаюча режисура, прекрасне звучання вокальних партій, синхронність і легкість виконання хореографічних композицій) – вполював чернігівський глядач, який по достоїнству оцінив креативний режисерський підхід та високу акторську майстерність киян.

Зустрічаючи столичних гостей хлібом-сіллю, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко висловив щиру вдячність за представлення у фестивальній програмі однієї з найкращих робіт Національної оперети. Вручення ж режисеру-постановнику, народному артисту України Богдану Струтинському Диплому учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» супроводжувалось невщухаючими оваціями захоплених глядачів.

Щиро вітаємо талановиту творчу команду Національного академічного театру оперети з успішною презентацією на фестивалі свого комедійного мюзиклу та бажаємо нових творчих висот і досягнень у царині вітчизняного театрального мистецтва.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація