Мости через безодню («Слов’янські театральні зустрічі»–2017, день третій)

Цього вечора глядачі, що прийшли на виставу «Безодня» Ореста Огородника, були глибоко зворушені історією про дві сучасні українські родини, яку чесно і проникливо розповідали актори Ніжинського драмтеатру ім. М.Коцюбинського.

У цій драматичній притчі відтворено непрості людські долі, понівечені війною, порушено низку складних проблем, що стали болючими для кожного українця за останні роки. Проте, не дається прямих відповідей на важкі питання нашого сьогодення: Хто винуватий, а хто правий? Хто кому ворог, а хто друг? Як пережити втрату найрідніших і як з цим жити далі? Напевне, кожному з нас доведеться самотужки шукати відповіді на ці та безліч інших питань, які окреслюються завдяки таким серйозним творчим роботам на театральній сцені.
Але, якщо ми, вражені побаченим, вже готові задуматися, перейнятися пошуком відповідей, то віриться, що все ж таки здатні подолати свій власний біль, щоб зрозуміти біль іншого; віриться, що колись зможемо подати руку допомоги одне одному. І якщо наслідувати біблійному заповіту «час розкидати каміння і час збирати каміння», то хочеться вірити, що ось вже скоро має настати час наводити мости через безодню, так безоглядно спалені мости між нашими берегами…

Глядачі, схвильовані такою чуттєвою, переконливою грою ніжинських акторів, щиро дякували виконавцям бурхливими оплесками та букетами квітів.
Вручаючи традиційний коровай та Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» генеральному директору Ніжинського академічного українського драматичного театру Юрію Муквичу (який правдиво і образно зіграв одну з головних ролей – Назара), голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко привітав творчий колектив з успішним виступом на чернігівській сцені та запросив ніжинських акторів як постійних учасників нашого фестивалю до подальшої співпраці.

Щира вдячність нашим ніжинським гостям за талановите сценічне втілення такої емоційно напруженої вистави, як «Безодня», побажання наснаги і невпинних творчих пошуків, нових здобутків на мистецькій ниві, вдячних глядачів.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

 

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація