Музичні комедійні вистави

Упродовж багатьох років у репертуарній афіші Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка поміж вистав комедійного жанру окреме місце займають музичні комедії, у постановці яких задіяний театральний оркестр під керівництвом головного диригента, заслуженого артиста України Олексія Рощака.

Музичне оформлення кожного такого спектаклю, оркестровий супровід вокальних і танцювальних номерів вистави роблять сценічне дійство надзвичайно колоритним, яскравим і привабливим для глядача. Саме такі музичні перлини класичної вітчизняної драматургії були представлені цього тижня на чернігівській сцені. 11 квітня для учнівської молоді, що за шкільною програмою опановує надбання українського письменства, виконувалася музична комедія-жарт «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка – одна з кращих, художньо довершених побутових п’єс в українській класичній драматургії, що не втрачає своєї привабливості і сьогодні. Чарівність і неординарність цієї вистави полягає у глибокій народності, в іскристому гуморі, яким наділені головні герої. Глядачі зі сміхом спостерігали всі перипетії історії красуні Уляни, її коханого Олексія та недоумкуватого Стецька, який врешті решт таки отримав гарбуза, а наприкінці вистави захоплено аплодували виконавцям за високомайстерну талановиту гру.

А суботнього вечора шевченківці запропонували своїм вірним шанувальникам народну музичну комедію «Кайдашева сім’я» за однойменним твором класика української літератури Івана Нечуй-Левицького. Комічні і драматичні ситуації, в які потрапляють її герої, взяті із самого життя, через що й нині не втрачають своєї актуальності. У цій виставі, насиченій колоритними народними характерами, яскравими діалогами, народними звичаями і обрядами, сміх лунає крізь сльози і навпаки. Після завершення вистави глядачі дружними оплесками щиро дякували артистам за натхненну гру і подарований чудовий театральний вечір.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави «Кайдашева сім’я»

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація