На фестиваль до гоголівців

Ще бриніло в повітрі відлуння урочистих фанфар на закритті ХХІV Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», а творчий колектив шевченківців вже зазбирався в дорогу. Отримавши запрошення взяти участь у VІІІ Відкритому регіональному фестивалі театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», вирішили не обмежуватися показом однієї вистави у Полтаві, а представити мешканцям інших міст творчі роботи нашого театру. Зокрема, у Кременчуку було показано дитячу виставу «Бука» та віртуозну кримінальну комедію Рея Куні «Смішні гроші», тож глядачі там почали веселитися ще напередодні Дня сміху.

Приємно зазначити, що Чернігівському театру було надано почесне право відкривати Полтавський фестиваль своєю прем’єрною виставою цього сезону «Ніч перед Різдвом» за невмирущим твором Миколи Гоголя. Колоритна музична комедія у виконанні чернігівських артистів, сповнена гумору і містики, фольклорних пісень і танців, стала достойним яскравим відкриттям фестивальної програми на полтавській сцені.

А ще, зважаючи, що проведення фестивалю театрального мистецтва приурочене до 80-річчя від дня заснування Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя, шевченківці підготували творче привітання гоголівцям з нагоди відзначення ювілею. Захоплені полтавські глядачі бурхливими оплесками супроводжували обидва виступи чернігівців – і фестивальну виставу, і понадпрограмне вітання з ювілеєм.

Тож побажаємо полтавцям цікавого, різножанрового, барвистого фестивального свята, а творчому колективу нашого театру – успішних виступів і популярності у глядачів на всіх театральних форумах України та за її межами.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація