На фестивалі – бродвейський мюзикл! #SLOVFEST, день шостий

Цього фестивального вечора до Чернігова завітав уславлений творчий колектив Київського Національного академічного театру оперети, який презентував чернігівським глядачам одну з найвідоміших робіт видатного американського композитора Коула Портера «Цілуй мене, Кет!», що витримала понад тисячу постановок на Бродвеї.

У цьому спектаклі все було вражаючим: високопрофесійна робота оркестру, злагоджене звучання вокальних партій та хорових композицій; яскравий хореографічний супровід, оригінальні костюми, величезні декорації-трансформери, а найбільше – натхненна гра акторів, які створювали на сцені цілий феєрверк емоцій. Вистава із бурхливим виром подій і запеклим змаганням двох сильних характерів припала до душі чернігівським глядачам, які вщент заповнили театральну залу й емоційно відгукувалися на перипетії сценічного дійства.

Заполонені високою акторською майстерністю киян, глядачі довго не відпускали артистів зі сцени, вшановуючи їх нескінченними оваціями та вигуками «Браво!»

Вітаючи столичних гостей хлібом-сіллю перед початком вистави, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко зазначив, що це велика честь – мати можливість включити до фестивальної програми один з найвідоміших у світі мюзиклів, тим паче у блискучому виконанні артистів Національної оперети. Після вистави, вручаючи режисеру-постановнику, народному артисту України Богдану Струтинському Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», він висловив – під невщухаючі оплески глядачів – глибоку вдячність за представлення на чернігівській сцені театральної роботи найвищого ступеню якості.

Щиро вітаємо талановиту творчу команду Київського Національного академічного театру оперети з успішним представленням на фестивалі такого феєричного мюзиклу та бажаємо нових творчих здобутків на шляху примноження надбань вітчизняного театрального мистецтва.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру
фото: Віктор Кошмал

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація