На фестивалі – бродвейський мюзикл! #SLOVFEST, день шостий

Цього фестивального вечора до Чернігова завітав уславлений творчий колектив Київського Національного академічного театру оперети, який презентував чернігівським глядачам одну з найвідоміших робіт видатного американського композитора Коула Портера «Цілуй мене, Кет!», що витримала понад тисячу постановок на Бродвеї.

У цьому спектаклі все було вражаючим: високопрофесійна робота оркестру, злагоджене звучання вокальних партій та хорових композицій; яскравий хореографічний супровід, оригінальні костюми, величезні декорації-трансформери, а найбільше – натхненна гра акторів, які створювали на сцені цілий феєрверк емоцій. Вистава із бурхливим виром подій і запеклим змаганням двох сильних характерів припала до душі чернігівським глядачам, які вщент заповнили театральну залу й емоційно відгукувалися на перипетії сценічного дійства.

Заполонені високою акторською майстерністю киян, глядачі довго не відпускали артистів зі сцени, вшановуючи їх нескінченними оваціями та вигуками «Браво!»

Вітаючи столичних гостей хлібом-сіллю перед початком вистави, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко зазначив, що це велика честь – мати можливість включити до фестивальної програми один з найвідоміших у світі мюзиклів, тим паче у блискучому виконанні артистів Національної оперети. Після вистави, вручаючи режисеру-постановнику, народному артисту України Богдану Струтинському Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», він висловив – під невщухаючі оплески глядачів – глибоку вдячність за представлення на чернігівській сцені театральної роботи найвищого ступеню якості.

Щиро вітаємо талановиту творчу команду Київського Національного академічного театру оперети з успішним представленням на фестивалі такого феєричного мюзиклу та бажаємо нових творчих здобутків на шляху примноження надбань вітчизняного театрального мистецтва.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру
фото: Віктор Кошмал

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація