На гостини до «Білої вежі»

Давні творчі зв’язки шевченківців з білоруськими колегами щороку зміцнюються та набувають нового звучання. Восени цього року Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, крім гастрольних показів своїх вистав на сцені Гомельського обласного драмтеатру, отримав запрошення взяти участь у Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа», що проходить з 9 по 16 вересня у м. Брест.
Отже, 12 вересня на сцені Брестського академічного театру драми імені Ленінського комсомолу Білорусі чернігівські артисти представляли гоголівську «Ніч перед Різдвом», поставлену художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим. Принагідно зазначимо, що ця вистава, прем’єра якої відбулася у грудні минулого року і десять понадпланових показів якої пройшли з повним аншлагом, вже була презентована мешканцям багатьох міст України і отримала схвальні відгуки як глядацької аудиторії, так і театральних критиків.
Бурхливими оплесками зустрічали білоруські шанувальники театрального мистецтва яскраве сценічне дійство музичної комедії «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя, гаряче дякували чернігівським акторам за талановиту гру і подарований чудовий настрій.
Вітаючи творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру з успішним виступом на фестивалі «Біла вежа», побажаємо і надалі зміцнювати авторитет нашого театру у міжнародному театральному просторі, здобуваючи захоплення і симпатії глядачів на всіх театральних форумах як в Україні, так і далеко за її межами.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація