На гостини до «Білої вежі»

Давні творчі зв’язки шевченківців з білоруськими колегами щороку зміцнюються та набувають нового звучання. Восени цього року Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, крім гастрольних показів своїх вистав на сцені Гомельського обласного драмтеатру, отримав запрошення взяти участь у Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа», що проходить з 9 по 16 вересня у м. Брест.
Отже, 12 вересня на сцені Брестського академічного театру драми імені Ленінського комсомолу Білорусі чернігівські артисти представляли гоголівську «Ніч перед Різдвом», поставлену художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим. Принагідно зазначимо, що ця вистава, прем’єра якої відбулася у грудні минулого року і десять понадпланових показів якої пройшли з повним аншлагом, вже була презентована мешканцям багатьох міст України і отримала схвальні відгуки як глядацької аудиторії, так і театральних критиків.
Бурхливими оплесками зустрічали білоруські шанувальники театрального мистецтва яскраве сценічне дійство музичної комедії «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя, гаряче дякували чернігівським акторам за талановиту гру і подарований чудовий настрій.
Вітаючи творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру з успішним виступом на фестивалі «Біла вежа», побажаємо і надалі зміцнювати авторитет нашого театру у міжнародному театральному просторі, здобуваючи захоплення і симпатії глядачів на всіх театральних форумах як в Україні, так і далеко за її межами.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація