На радість шанувальникам театру Чернігівщини

Однією з характерних ознак 90-го ювілейного сезону Чернігівського облмуздрамтеатру стало повернення до розгалуженої географії гастрольних виступів театрального колективу, зокрема і в районах та містах нашої області. Отже, грудневі гастрольні поїздки трупа театру розпочала представленням варвинському глядачеві денного спектаклю для дітей «Чарівна лампа Аладдіна» за п’єсою Саші Лихого, яка вже декілька років поспіль входить до репертуару нашого театру. Із захопленням спостерігали юні глядачі за пригодами героїв чарівної арабської казки – винахідливого Аладдіна та прекрасної принцеси Бадр-Аль-Бадур, появою всемогучого Джина і його чудесами.

Не менш бурхливими оплесками зустрічали варвинські шанувальники театрального мистецтва сценічні витівки героїв вечірньої вистави – «Комедії помилок» Вільяма Шекспіра. І нічого дивного, адже ця вистава, поставлена художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистомУкраїни Андрієм Бакіровим, нещодавно здобула перше місце у номінації «кращий режисерський задум та втілення» на Чернівецькому фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини»-2015, а за версією альтернативного, тобто журналістського, журі взагалі була визнана кращою виставою цього фестивалю.

З великим успіхом пройшов 04 грудня виступ творчого колективу шевченківців на варвинській сцені. Жителі Варвинрщини надовго запам’ятають подарований їм день театрального мистецтва та чекатимуть нових зустрічей з акторами Чернігівського облмуздрамтеатру.

Щиро бажаємо нашим акторам наступних успішних виступів перед маленькими і дорослими глядачами великих і малих міст Чернігівщини.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація