На сцені вітчизняна класика

Як свідчить статистика, вистави за творами українських класиків складають більшість в діючому репертуарі Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка і найчастіше пропонуються до перегляду глядачам. Було доречним звернутися до біблійної тематики напередодні Великодня та запросити суботнього вечора чернігівців на показ філософської притчі «Саронська квітака, або Інша сторона гріха», поставленої режисером Денисом Федєшовим за драматургічними творами Лесі Українки, в яких авторка пропонує оригінальний погляд на постать Христа і його апостолів, переосмислює вплив на людську спільноту образу Месії, що особистим прикладом і словом спонукав людей до морального і духовного вдосконалення. Представлена творчим ансамблем театру сценічна історія про сутність суспільно-етичних взаємин справила глибокий вплив на глядацьку аудиторію, спонукаючи до роздумів над важливістю духовного розвитку особистості в сучасному світі.

А 20 квітня шанувальникам класичної вітчизняної драматургії було запропоновано до перегляду оперу-містерію «Сліпий» за творами Тараса Шевченка у постановці режисера Олександра Лаптія, прем’єра якої відбулася у березні цього року на день народження Великого Кобзаря. Сучасна інтерпретація класичного літературного твору і натхненне виконання артистами драми, хору і оркестру своїх рольових партій справили надзвичайне враження на присутніх та викликали щирі аплодисменти захопленої глядацької аудиторії.

Шевченківці щоразу раді можливості своїм талантом і натхненням наблизити кращі зразки вітчизняної класики до сприйняття сучасним глядачем, чим сприяти зміцненню духу українців та вихованню гордості за надбання української культури.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави “Сліпий”

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація