На Таврійському фестивалі

З приємністю хочеться зазначити, що наш Чернігівський академічний театр імені Т.Г.Шевченка – бажаний гість на найвідоміших театральних форумах України.
Після успішного відкриття Полтавського фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», шевченківці отримали запрошення взяти участь у XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії», який традиційно відбувається у Херсоні щороку в останній тиждень травня.
Отже, 27 травня на сцені Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша чернігівські артисти представляли шекспірівську «Комедію помилок», яка вже була презентована мешканцям багатьох міст України і отримала схвальні відгуки як глядацької аудиторії, так і театральних критиків. Варто пригадати, що ця вистава, поставлена художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, здобула перше місце у номінації «кращий режисерський задум та втілення» на Чернівецькому фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини»-2015, а за версією альтернативного, тобто журналістського, журі взагалі була визнана кращою виставою цього фестивалю.
Бурхливими оплесками зустрічали херсонські шанувальники театрального мистецтва відчайдушні й вигадливі витівки героїв осучасненого прочитання класичної «Комедії помилок» Вільяма Шекспіра, гаряче дякували чернігівським акторам за талановиту гру і подарований чудовий настрій.
Вітаючи творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру з успішним виступом на фестивалі «Мельпомена Таврії», побажаємо і надалі зміцнювати авторитет нашого театру, здобуваючи захоплення і симпатії глядачів на всіх театральних форумах України та за її межами.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація