На Таврійському фестивалі

З приємністю хочеться зазначити, що наш Чернігівський академічний театр імені Т.Г.Шевченка – бажаний гість на найвідоміших театральних форумах України.
Після успішного відкриття Полтавського фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», шевченківці отримали запрошення взяти участь у XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії», який традиційно відбувається у Херсоні щороку в останній тиждень травня.
Отже, 27 травня на сцені Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша чернігівські артисти представляли шекспірівську «Комедію помилок», яка вже була презентована мешканцям багатьох міст України і отримала схвальні відгуки як глядацької аудиторії, так і театральних критиків. Варто пригадати, що ця вистава, поставлена художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, здобула перше місце у номінації «кращий режисерський задум та втілення» на Чернівецькому фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини»-2015, а за версією альтернативного, тобто журналістського, журі взагалі була визнана кращою виставою цього фестивалю.
Бурхливими оплесками зустрічали херсонські шанувальники театрального мистецтва відчайдушні й вигадливі витівки героїв осучасненого прочитання класичної «Комедії помилок» Вільяма Шекспіра, гаряче дякували чернігівським акторам за талановиту гру і подарований чудовий настрій.
Вітаючи творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру з успішним виступом на фестивалі «Мельпомена Таврії», побажаємо і надалі зміцнювати авторитет нашого театру, здобуваючи захоплення і симпатії глядачів на всіх театральних форумах України та за її межами.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація