На травневі вихідні – до театру

Можливо тому, що перший тиждень останнього весняного місяця видався незвично холодним, значна чисельність чернігівців замість походів на травневі пікніки віддала перевагу відвідуванню театру. Тим паче, що на ці вихідні шевченківці запропонували розмаїту театральну програму – від класичної комедії до віртуальної історії на тему досягнень сучасної науки. Тож суботнього вечора поціновувачі вітчизняної класики залюбки провели вечір разом з колоритними героями блискучої музичної комедії «За двома зайцями» за п’єсою Михайла Старицького та наприкінці вистави щирими аплодисментами дякували артистам драми і оркестру за високомайстерну гру, можливість спілкуватися з найкращими зразками українського театрального мистецтва.

У неділю юні чернігівці були запрошені на показ веселої казкової історії «Подорож до країни Мрій, або Велосипед з червоними колесами» за твором Рут Парк. Дітлахи з цікавістю занурилися у пригоди наївного добродушного Вомбата, винахідливої Пані Миші та Кота-бродяги, які, долаючи усі перешкоди, дісталися до здійснення своєї мрії. Захоплені глядачі дружними оплесками дякували злагодженому акторському ансамблю за натхненну гру та подарований гарний настрій.

А недільного вечора в експериментальному просторі «малої сцени» шевченківці представляли драматичну історію «Чарлі Гордон – ідіот» за твором сучасного американського письменника Деніела Кіза. Розповіді головного героя вистави, його щирість і добросердність глибоко схвилювали глядацьку аудиторію, спонукали до роздумів про присутність в нашому житті людяності, здатність співчувати та допомагати тим, хто потребує нашої допомоги. Натхненна гра усього загалу артистів справила глибоке враження на присутніх, викликала бурхливі овації глядачів, які щиро дякували артистам після закінчення вистави.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави «Чарлі Гордон – ідіот»

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація