Най сіється розумне, добре, вічне… (День четвертий)

(фестиваль, день четвертий)

Далеко не райдужні реалії сьогодення постали перед глядачами вистави Ореста Огородника «Останній гречкосій», представленої Ніжинським драмтеатром у цьогорічній програмі фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі». Вболіваючи за головного героя – хлібороба з діда-прадіда, що розривається навпіл між відповідальністю за родину і любов’ю до рідної землі, мимоволі починаєш дошукуватися причин, які привели цю чесну, працьовиту людину до стану «останнього гречкосія». Чому ж не проросли в його дітях оті зерна розумного і доброго, які він успадкував від своїх предків? Як належить сіяти нам, щоб проростали?

Порушуючи актуальні питання, які стосуються родинних взаємовідносин, життя сучасного суспільства, формування національної свідомості, творці вистави спонукають замислитися, наскільки властиве кожному з нас почуття справжніх цінностей, чи не переважає інколи прагнення збагатитися у будь-який спосіб, за будь-яку ціну.

Вручаючи Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» генеральному директору Ніжинського академічного драмтеатру Юрію Муквичу (який, до речі, натхненно і переконливо зіграв головну роль останнього гречкосія), голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко привітав творчий колектив з успішним виступом на чернігівській сцені та запросив ніжинських акторів як традиційних учасників нашого фестивалю до подальшої співпраці.

Щира вдячність нашим ніжинським гостям за талановите сценічне втілення «Останнього гречкосія», побажання прихильності глядачів, творчої наснаги і надалі своєю акторською майстерністю сіяти розумне, добре, вічне на благо наступних поколінь, на славу рідної землі.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація