Напередодні фестивалю

9 березня п.р. у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбулася прес-конференція за участю керівництва театру, присвячена проведенню в Чернігові ХХІV Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко розповів журналістам про підготовчу роботу щодо організації найбільш масштабного за всю історію театру фестивалю, подякував керівництву області, Департаменту культури за підтримку і сприяння у проведенні цього знакового для регіону культурно-мистецького заходу. Відповідаючи на запитання представників місцевих ЗМІ, художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров представив театри-учасники цьогорічного фестивалю, наголосив на сучасному прочитанні класичного драматургічного матеріалу творцями вистав, їх різноманітності.

Користуючись нагодою, присутніх – а з їхньою допомогою й усю чернігівську громаду – було запрошено приділити увагу яскравій палітрі різножанрових вистав фестивальної програми і, зокрема, завітати на ювілейний концерт з нагоди 90-річчя нашого театру, який відбудеться 27 березня – у Міжнародний день театру.

Приходьте в театр, шануйтеся у вишуканому мистецькому просторі, святкуйте разом з нами!

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація