Назустріч 93-му театральному сезону

Готуючись до відкриття нового театрального сезону, що відбудеться 16 жовтня 2018 року, керівництво Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка зустрілося з представниками мас-медіа Чернігівщини. Темою прес-конференції, яка проходила в невимушеній атмосфері дружнього спілкування з журналістами, була прем’єрна вистава жовтневого репертуару, гастрольна діяльність трупи протягом сезону, а також проведення на базі театру традиційного XXVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» #SLOVFEST.

Своє вступне слово генеральний директор театру Сергій Мойсієнко розпочав з привітання усіх шанувальників чернігівського театру з відкриттям нової сцени, яка за багато десятиріч експлуатації прийшла у зовсім непридатний стан і капітальне оновлення якої у надзвичайно стислі терміни протягом трьох місяців тримало на собі увагу і керівництва, й усіх господарських служб театру, аби встигнути вчасно підготувати усі приміщення до початку нового театрального сезону. Поділився планами колективу щодо надзвичайно насиченого гастрольного графіку на листопад-грудень цього року (Київ, Дніпро, Харків, Вінниця, Суми) – «бо нас запрошують, нас хочуть бачити по всій Україні». З гордістю повідомив про успішну участь у Всеукраїнському театральному фестивалі-конкурсі «ГРА», за підсумками якого вистава нашого театру «Вій. Докудрама» Н.Ворожбит включена до фінальної програми фестивалю, яка проходитиме в Києві у листопаді цього року. Пообіцяв передноворічні творчі подарунки від акторів театру і маленьким, і дорослим його шанувальникам. Ознайомив присутніх з  програмою XXVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» та колективами, які братимуть участь у фестивалі.

Художній керівник театру Андрій Бакіров більш детально охарактеризував творчі колективи і вистави, включені до програми  XXVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі». А потім розповів про роботу над постановкою вистави «Скапен» за Мольєром, прем’єрним показом якої відкриватиметься 93-й театральний сезон Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. Яскраво й образно описав постать Мольєра (який був не тільки драматургом, а й директором театру і актором в ньому), його видатну роль як засновника класичної комедії, його складний життєвий шлях митця. Поділився своїм баченням образу головного героя вистави Скапена, який прагне допомагати і робити добро іншим, не вимагаючи плати, не розраховуючи на вигоду, навіть не отримуючи простої вдячності. Його доля, як і великого Комедіографа, як і кожного справжнього Актора – бути носієм світла і радості для людей, незважаючи на оточуюче середовище чи складні життєві обставини. Режисер-постановник не приховував, що з хвилюванням очікує на зустріч з чернігівським глядачем.

Наприкінці зустрічі Сергій Мойсієнко повідомив про очікуване надходження коштів за програмою Державного фонду регіонального розвитку на проведення заміни вікон і дверей, що матиме значний вплив на поліпшення температурного режиму в усіх приміщеннях театру. Висловив вдячність керівництву облдержадміністрації, департаментам фінансів і культури за надану фінансову допомогу на заміну планшету сцени, придбання, акустичних систем, іншої сучасної звукової апаратури, що дозволить помітно покращити сприйняття глядачами сценічного дійства.

Керівники театру подякували представникам засобів масової інформації за співпрацю у минулому сезоні та запросили до активного висвітлення мистецьких проектів, що відбуватимуться протягом 93-го театрального сезону, зокрема, XXVІ Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» .

Тож запрошуємо усіх шанувальників театрального мистецтва на урочисте відкриття нового 93-го театрального сезону, яке відбудеться 16 жовтня 2018 року яскравою, вражаючою комедією «Скапен».

Гарних вам вражень від нових зустрічей у новому театральному сезоні!

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація