Недільна програма для дітей і дорослих

Традиційно до недільної театральної програми була включена вистава для дітей. Цього разу це була захоплива історія про пригоди хлопчика Мауглі, якого прихистила і виховувала зграя лісових вовків, навчали законам джунглів ведмідь Балу і пантера Багіра, а хижого людожера тигра Шерхана було покарано за його підступність і жорстокість. Гомінлива дитяча аудиторія емоційно й жваво переживала разом з героями вистави усі їхні пригоди та дякувала артистам дружними аплодисментами наприкінці спектаклю, і сяючі очі дітлахів були яскравим свідченням гарного настрою, подарованого їм у театрі.

А надвечір шановній чернігівській публіці було запропоновано святковий театралізованій концерт, підготовлений творчим складом Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка, присвячений правічній темі кохання і ніжної любові. У різнобарвній концертній програмі артисти-вокалісти, артисти драми та балету мовою музики, співу і танцю говорили тільки про кохання, тільки про любов. А допомагав їм у цьому оркестр театру під керівництвом заслуженого артиста України Олексія Рощака, який відкрив святковий концерт карнавальним джазовим маршем та супроводжував виступи вокалістів.

Надзвичайно лірично і проникливо прозвучали вокальні композиції у виконанні заслуженого артиста України Едуарда Брагіди, артистів Ольги Коновал, Владислава Лещенка, Альберта Лукашова. Яскраві жіночі образи у пісенному виконанні були створені Світланою Бойко, Юлією Казаковою, Оксаною Ленчевською. Розмаїття концертної програми прикрашали яскраві хореографічні замальовки «Без тебе», «Тиша», «Аргентина», «Іспанія» у виконанні артистів балету Віталіни Брагіди, Анастасії Сальникової, Дмитра Лойченка, Володимира Кирильченка. Піднесений романтичний настрій глядацької аудиторії створювали чудові музичні твори у високомайстерному виконанні театрального оркестру під орудою головного диригента театру. Щире захоплення глядачів викликав виступ скрипалів Нонни Жукової та Юрія Ярошевича у віртуозному дуеті «Жарт-сувенір». Ефектним завершальним акордом прозвучала композиція «Поки молоді» у виконанні Оксани Ленчевської разом з усіма учасниками святкового концерту.

Органічний супровід концертної програми здійснювали ведучі Катерина Ткачук і Олександр Манастирський, які привітали глядачів з нагоди Міжнародного дня закоханих, розповіли про історію походження Дня Святого Валентина й традиції різних народів світу щодо його відзначення, натхненно читали ліричні поезії, присвячені високим почуттям любові і вірності. Після завершення концертної програми вся глядацька аудиторія, стоячи, бурхливими оплесками дякувала артистам за чудовий мистецький подарунок, отриманий цього недільного вечора.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація