#Невчасно. Вітаємо з успішним дебютом!

Прем’єра в театрі це завжди хвилювання: хвилювання режисера і акторів – чи вдасться втілити на сцені творчий задум та донести до глядача замислене?; хвилювання глядачів – з чим же цього разу доведеться зустрітися в непередбачуваному театральному просторі?; хвилювання адміністрації театру – чи зацікавиться вибагливий чернігівський глядач новою сценічною роботою шевченківців?

 А прем’єрною виставою, запропонованою до уваги глядачів, стала дебютна робота на чернігівській сцені починаючого режисера Анастасії Кузик – фантазійна комедія «Невчасно» за п’єсою сучасної української письменниці Лани Ра. Приємно зауважити, що прем’єра, яка відбулася 27 листопада цього року на експериментальному майданчику «Білої сцени» театру, засвідчила, що всі ці хвилювання не пропали намарно. І глядацька зала була переповнена, навіть прийшлося додавати стільці для преси. І глядачам було цікаво спостерігати за сценічними перипетіями героїв вистави. А головне – вони з пильною увагою слідкували за несподіваними поворотами сюжетної лінії, з інтересом і співчуттям сприймали полемічні діалоги архітектора Миколи Бордюрного (арт. Микола Лемешко) та його Янгола-охоронця (арт. Дмитро Літашов), жваво реагували на кожну жартівливу репліку. Нова творча робота цього контрастно-яскравого акторського дуету справила глибоке враження на глядачів, які наприкінці вистави бурхливими оплесками, стоячи, дякували артистам за виразні образи, створені на сцені. Вдячна глядацька аудиторія також захоплено вітала запрошених на сцену режисера-постановника Анастасію Кузик, художника-сценографа Максима Лапка та автора п’єси Світлану Конощук (творчий псевдонім Лана Ра) з успішною прем’єрою, яка дала можливість для реалізації творчих амбіцій молодим театральним митцям.

Сподіваємось, що створена режисером і акторами нашого театру життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість і надалі справлятиме на глядачів незгладимий емоційний вплив, своїм глибоким філософським змістом спонукатиме їх замислитися над життєво важливими питаннями, допоможе усвідомити свою особистісну неповторність завдяки зустрічі з дивовижним світом театрального мистецтва.

Отже, запрошуємо на наступні покази вистави «Невчасно» Лани Ра, що відбудуться в Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка («Біла сцена») 06 і 15 грудня цього року о 20.00 год.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація