Новорічна театралізована концертна програма

Вітаючи жителів та гостей міста з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, колектив Чернігівського академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка дарує своїм шанувальникам театралізовану концертну програму. У вівторок 25 грудня на головній сцені області відбудеться святковий концерт, присвячений цьому казковому зимовому святу. Чудові пісні, найкращі музичні твори і жартівливі номери даруватимуть Вам в цей день молоді талановиті артисти, вокалісти, солісти балету, а також оркестр нашого театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака.

Розкішним новорічним подарунком для чернігівців, що завітають на концерт, має стати участь у ньому лауреата міжнародних конкурсів Катерини Руссо, українки за походженням, яка наразі є популярною солісткою італійської опери і завітала до Чернігова за спеціальним запрошенням диригента оркестру. У репертуарі молодої талановитої співачки арії з таких відомих опер, як «Трубадур» і «Травіата» Дж.Верді, «Севільський цирульник» Дж.Россіні, «Таємний шлюб» Д.Чимарози та багато інших.

Приходьте зі своїми рідними і друзями до театральної зали на святковий концерт, і чудовий піднесений настрій буде забезпечений на всі зимові свята.

Гарного Вам відпочинку, світлих Новорічно-Різдвяних свят!

концертКолектив Чернігівського обласного академічного українського
музично- 
драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація