Новорічна театралізована концертна програма

Вітаючи жителів та гостей міста з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, колектив Чернігівського академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка дарує своїм шанувальникам театралізовану концертну програму. У вівторок 25 грудня на головній сцені області відбудеться святковий концерт, присвячений цьому казковому зимовому святу. Чудові пісні, найкращі музичні твори і жартівливі номери даруватимуть Вам в цей день молоді талановиті артисти, вокалісти, солісти балету, а також оркестр нашого театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака.

Розкішним новорічним подарунком для чернігівців, що завітають на концерт, має стати участь у ньому лауреата міжнародних конкурсів Катерини Руссо, українки за походженням, яка наразі є популярною солісткою італійської опери і завітала до Чернігова за спеціальним запрошенням диригента оркестру. У репертуарі молодої талановитої співачки арії з таких відомих опер, як «Трубадур» і «Травіата» Дж.Верді, «Севільський цирульник» Дж.Россіні, «Таємний шлюб» Д.Чимарози та багато інших.

Приходьте зі своїми рідними і друзями до театральної зали на святковий концерт, і чудовий піднесений настрій буде забезпечений на всі зимові свята.

Гарного Вам відпочинку, світлих Новорічно-Різдвяних свят!

концертКолектив Чернігівського обласного академічного українського
музично- 
драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація