О, жінко, ти – окраса світу!

З такими щиросердними привітаннями, сповненими пошани і любові до жінок, звернулися зі сцени до переповненої театральної зали п’ятнадцять вишукано-елегантних чоловіків – артистів Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. Теплі й зворушливі слова, адресовані присутнім в залі жінкам, збурили лаву хвилюючих почуттів, створили радісний передсвятковий настрій. І вся атмосфера цього яскравого театралізованого дійства була насичена захопленням і возвеличенням прекрасного образу Жінки – коханої і вірної подруги, берегині родинного затишку, матері, що дарує життя кожній людині на землі.

Такі багатоликі – омріяні, бажані, ніжні, сумні і грайливо-веселі – образи жінок поставали з вокальних номерів артистів театру Альберта Лукашова і Едуарда Брагіди, Діни Лобур і Владислава Лещенка, Лариси Кравчук і Ольги Коновал. А лірична посвята життєдайному світлу материних очей у виконанні Дині Лобур супроводжувалась зворушливими світлинами з прекрасними жіночими і дитячими обличчями.

Чудовим подарунком до свята усім матусям і бабусям, що знаходились у залі, були яскраві композиції запрошених до участі у концерті дитячих танцювальних колективів, давніх друзів нашого театру – ансамблю естрадно-бального танцю «Апельсин» та хореографічної студії «Бродвей». Тепло прийняли глядачі виступ юного співака Іллі Клименка, соліста чернігівського театру естради «Феєрія», з піснею про маму.

Невпинні вибухи сміху викликала жартівлива сценка «Діди» у виконанні талановитих артистів Євгена Бондаря, Миколи Лемешка, Дмитра Літашова і Сергія Пунтуса. А учасники потішного розіграшу «Смерека» артисти Петро Великий, Микола Лемешко і Сергій Носенок зуміли залучити до свого виступу чимало дівчат і жіночок із залу, які радо підіграли їм за бурхливою підтримкою усього глядацького загалу.

Цілу низку різноманітних хореографічних композицій вплели до віночку святкового концерту артисти балету (Віталіна Брагіда, Тетяна Вербило, Анастасія Сальнікова, Володимир Кирильченко, Борис і Дмитро Лойченки, Сергій Никонюк) – від ліричних замальовок «Без тебе» і «Ностальгія» до барвисто-динамічного українського танцю наприкінці концертної програми.

А створював піднесений романтичний настрій концерту оркестр театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака, який відкрив концертну програму святковою увертюрою та високомайстерно супроводжував вокальні виступи артистів театру.

Після завершення концертної програми захоплені глядачі бурхливими оплесками дякували артистам, які зробили такий чудовий подарунок до свята 8 Березня.

Вітаючи наших дорогих жінок з цим світлим і радісним весняним святом, щиро бажаємо щасливої долі, добра і любові в родині, благополуччя і миру в рідній країні.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація