Ось і відлунало «Чернігівське відлуння–3» (день п'ятий) | #CheVidlunnya

Перед показом заключної вистави фестивальної програми «Чернігівського відлуння–3» постійні ведучі, що протягом п’яти днів розповідали глядачам про кожну виставу, знайомили з виконавцями та анонсували спектаклі наступного дня (Наталія Максименко і Світлана Бойко – українською, а Кирило Булкін – англійською мовою), звернулися зі словами вдячності до керівництва області, організаторів та учасників фестивалю, завдяки спільним зусиллям яких у Чернігові відбувся такий престижний фестивальний форум. Слова подяки прозвучали також на адресу місцевих теле- і радіокомпаній, друкованих ЗМІ та інтернет-видань, спонсорів, що надавали допомогу в проведенні фестивалю.

В останній день фестивалю свою творчу роботу «Сміх у темряві» за мотивами відомого роману Володимира Набокова «Камера обскура» презентував молодий білоруський артист Іван Трус. Виразна, прониклива гра актора не залишила байдужим жодного глядача в залі, спонукаючи проживати цю драму разом з героєм вистави. Його відверта сповідь про осліпляючу, руйнівну пристрасть, що привела до загибелі, справила глибоке враження на глядацьку аудиторію, яка в абсолютній тиші ловила кожне слово, сказане пошепки або викричане на межі емоційної напруги.

Нагородою талановитому акторові були бурхливі оплески зворушених до глибини душі глядачів, квіти та диплом учасника Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння–3».

На завершення фестивалю своїми враженнями від проведення цьогорічного фестивального форуму поділилася фундатор театрального руху моновистав в Україні, Президент – художній керівник фестивалю «Відлуння» Ніна Мазур, яка відзначила високий рівень виконавської майстерності учасників фестивалю та організаційного забезпечення, привітала чернігівських театралів, які за ці дні збагатилися завдяки спілкуванню з високим мистецтвом театру, висловила щиру вдячність глядацькій аудиторії за увагу до спектаклів фестивальної програми, розуміння та підтримку виконавців вистав.

Зі свого боку, художній керівник театру Андрій Бакіров подякував організаторам і учасникам фестивалю, які з близьких і далеких країн дісталися до нашого «північного осередку культури України» та представили свої творчі роботи чернігівським шанувальникам театрального мистецтва.
А генеральний директор театру Сергій Мойсієнко висловив сподівання на подальшу співпрацю всього творчого загалу організаторів щодо продовження тепер вже традиційного щорічного проведення «Чернігівського відлуння» на головній сцені області та оголосив урочисте закриття Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння–3».

Тож будемо усі разом чекати на подальше втілення цього надзвичайно цікавого, захоплюючого міжнародного театрального проекту, який дарує нам можливість доторкнутися до високодуховної творчості незалежно від національності, мови, країни.

До нових зустрічей на фестивальному «Чернігівському відлунні»!

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація