«Осінній унісон». Чарівне суголосся

Чарівне суголосся. Саме таке визначення могло би відобразити враження від концертної програми «Осінній унісон», представленої шанувальникам музичного мистецтва талановитими артистами-вокалістами нашого театру Едуардом Брагідою і Альбертом Лукашовим у перший день листопада. Присвячена 25-річчю їх творчої діяльності на чернігівській сцені, вона включала найкращі сольні виступи артистів за час роботи в театрі – вокальні партії зі спектаклів, пісенні твори, що полюбилися чернігівському глядачеві.

На початку програми чарівлива ведуча Світлана Бойко представила глядачам учасників концерту – обох солістів і театральний оркестр під орудою головного диригента театру Олексія Рощака, який супроводжував їхні виступи та створював піднесений настрій в глядацькій залі захопливим виконанням чудових музичних композицій.

Різноплановість творів, що увійшли до концертної програми, продемонструвала глядачам надзвичайно широкий діапазон творчих здобутків артистів та їхню високу виконавську майстерність. Розпочався концерт виконанням партій з оперет «Моя чарівна леді» та «Диявольський наїзник», в яких довелося грати багато років тому на початку свого творчого шляху. Значну частину програми склали арії з опер «Катерина», «Богдан Хмельницький», «Сільська честь», «Тарас Бульба», «Запорожець за Дунаєм», «Наталка Полтавка», виконані на високому професійному рівні. Упродовж концерту в талановитому виконанні співаків прозвучало багато чудових українських пісень, зокрема «Чорнії брови, карії очі», «Кохана», «Ой, ти дівчино, з горіха зерня», та популярних творів зарубіжної класики, таких як «Пристрасть», «Закоханий солдат», романс «Не пой, красавица, при мне» та багато інших.

Яскравим завершальним акордом концертної програми стало блискуче виконання дуету з опери «Шукачі перлів», пісні «Їхав козак степом» та численні букети квітів від вдячних шанувальників співочого таланту Едуарда Брагіди і Альберта Лукашова.

Щиро вітаємо кращих солістів нашого театру з чвертьвіковим ювілеєм творчої діяльності на чернігівській сцена та зичимо нових здобутків і безмежної прихильності глядачів.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
фото: Віктор Кошмал
відео: Олександр Майшев

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація